فیلتر


شیرآلات ساختمانی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
علم دوش حمام واران مدل یونیکا لوکس
علم دوش حمام واران مدل یونیکا لوکس
410,700 تومان
علم دوش واران مدل یونیکا لوکس دارای یک خروجی آب متحرک می باشد. این محصول ساخت ایران و دارای استاندارد می باشد که فروشگاه کالا و ابزار سیمرغ ارایه می گردد.
علم دوش حمام واران مدل یونیورست آبشار
علم دوش حمام واران مدل یونیورست آبشار
1,126,700 تومان
علم دوش واران مدل یونیورست آبشار طلایی دارای دو خروجی آب و روکش کروم می باشد. این محصول ساخت ایران و دارای استاندارد می باشد که فروشگاه کالا و ابزار سیمرغ ارایه می گردد.
علم دوش واران مدل یونیورست شیپوری کروم
علم دوش واران مدل یونیورست شیپوری کروم
1,779,600 تومان
علم دوش واران مدل یونیورست طلایی دارای دو خروجی آب و روکش کروم می باشد. این محصول ساخت ایران و دارای استاندارد می باشد که فروشگاه کالا و ابزار سیمرغ ارایه می گردد.
علم دوش حمام واران مدل یونیورست شیپوری طلا
علم دوش حمام واران مدل یونیورست شیپوری طلا
2,421,900 تومان
علم دوش واران مدل یونیورست طلایی دارای دو خروجی آب و روکش PVD طلایی می باشد. این محصول ساخت ایران و دارای استاندارد می باشد که فروشگاه کالا و ابزار سیمرغ ارایه می گردد.
شیر بهداشتی و ساختمانی واران حمام Lotus لوتوس کروم VVLC-5
شیر بهداشتی و ساختمانی واران حمام Lotus لوتوس کروم VVLC-5
1,263,600 تومان
شیر یا Valve تجهیز قطع، وصل و کنترل جریان آب در سیستم لوله کشی آب و مایعات است. شیر ساختمانی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ، شیر بهداشتی حمام برند واران Varan مدل لوتوس و رنگ کروم Lotus میباشد.
شیر بهداشتی و ساختمانی واران توالت Lotus لوتوس کروم VVLC-4
شیر بهداشتی و ساختمانی واران توالت Lotus لوتوس کروم VVLC-4
866,600 تومان
شیر یا Valve تجهیز قطع، وصل و کنترل جریان آب در سیستم لوله کشی آب و مایعات است. شیر ساختمانی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ، شیر بهداشتی توالت یا آفتابه برند واران Varan مدل لوتوس و رنگ کروم Lotus میباشد.
شیر بهداشتی و ساختمانی واران ظرفشویی بلند Lotus لوتوس کروم VVLC-3
شیر بهداشتی و ساختمانی واران ظرفشویی بلند Lotus لوتوس کروم VVLC-3
1,507,900 تومان
شیر یا Valve تجهیز قطع، وصل و کنترل جریان آب در سیستم لوله کشی آب و مایعات است. شیر ساختمانی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ، شیر بهداشتی ظرفشویی یا سینک برند واران Varan با ارتفاع بلند مدل لوتوس و رنگ کروم Lotus میباشد.
شیر بهداشتی و ساختمانی واران روشویی بلند Lotus لوتوس کروم VVLC-2
شیر بهداشتی و ساختمانی واران روشویی بلند Lotus لوتوس کروم VVLC-2
1,367,800 تومان
شیر یا Valve تجهیز قطع، وصل و کنترل جریان آب در سیستم لوله کشی آب و مایعات است. شیر ساختمانی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ، شیر بهداشتی روشویی برند واران Varan با ارتفاع بلند مدل لوتوس و رنگ کروم Lotus میباشد.
شیر بهداشتی و ساختمانی واران روشویی Lotus لوتوس کروم VVLC-1
شیر بهداشتی و ساختمانی واران روشویی Lotus لوتوس کروم VVLC-1
942,400 تومان
شیر یا Valve تجهیز قطع، وصل و کنترل جریان آب در سیستم لوله کشی آب و مایعات است. شیر ساختمانی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ، شیر بهداشتی روشویی برند واران Varan با ارتفاع معمولی مدل لوتوس و رنگ کروم Lotus میباشد.
شیر بهداشتی و ساختمانی حمام واران لوتوس سفید طلایی VVLWG-5
شیر بهداشتی و ساختمانی حمام واران لوتوس سفید طلایی VVLWG-5
1,337,300 تومان
شیر یا Valve تجهیز قطع، وصل و کنترل جریان آب در سیستم لوله کشی آب و مایعات است. شیر بهداشتی و ساختمانی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ شیر حمام واران مدل لوتوس سفید طلایی Lotus White Gold بوده که با گارانتی تولید کننده است.
شیر بهداشتی و ساختمانی توالت واران لوتوس سفید طلایی VVLWG-4
شیر بهداشتی و ساختمانی توالت واران لوتوس سفید طلایی VVLWG-4
916,100 تومان
شیر یا Valve تجهیز قطع، وصل و کنترل جریان آب در سیستم لوله کشی آب و مایعات است. شیر بهداشتی و ساختمانی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ شیر توالت یا آفتابه واران مدل لوتوس سفید طلایی Lotus White Gold بوده که با گارانتی تولید کننده است.
شیر بهداشتی و ساختمانی ظرفشویی واران لوتوس سفید طلایی VVLWG-3
شیر بهداشتی و ساختمانی ظرفشویی واران لوتوس سفید طلایی VVLWG-3
1,587,900 تومان
شیر یا Valve تجهیز قطع، وصل و کنترل جریان آب در سیستم لوله کشی آب و مایعات است. شیر بهداشتی و ساختمانی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ شیر ظرفشویی واران مدل لوتوس سفید طلایی Lotus White Gold بوده که با گارانتی تولید کننده است.
1 2 3 4 5 6

شیرآلات ساختمانی Building Sanitary Valves

شیرآلات ساختمانی و متعلقات آن یکی از بخش های مهم تاسیسات مکانیکی و بهداشتی در ساختمان ها می باشد. شیرآلات از جنس های مختلفی ساخته می شوند، اما شیر های فلزی بیشترین کاربرد را در صنعت ساختمان دارند. از نظر کلی وظیفه شیر ها باز و بسته کردن جریان سیالات و به ویژه آب سرد و گرم می باشد. شیرآلات در فضاهای مختلفی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند مانند: آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، حمام، حیاط و پشت بام، موتور خانه و غیره. شیرآلات ساختمانی غیر از نقشی که در قطع و وصل جریان آب دارند، در زیبایی و معماری داخلی نیز تاثیر محسوسی دارند. بنابراین با توجه به موارد ذکر شده انتخاب شیرآلات مناسب هم از نظر کیفی و هم از نظر دکوراسیون داخلی بسیار مهم می باشد.

آشنایی با انواع شیرآلات بهداشتی ساختمان

شیر های ظرفشویی: شیرآلات آشپزخانه Kitchen Valves معمولا کاربرد بسیار زیادی در هر خانه و حتی در محیط های کاری دارد. شیر های آشپزخانه نقش مهمی در تامین بهداشت مواد غذایی و نهایتا سلامتی خانواده دارد. بنا به دلایل فوق انتخاب شیر آشپزخانه از نظر جنس و کیفیت و همینطور زیبایی در معماری امروزی بسیار مهم می باشد. یکی از شیر های آشپزخانه که در چند سال اخیر، مورد استقبال واقع گردیده شیرآلات اهرمی می باشد.

شیرآلات توالت و روشویی: امروزه شیرهای سرویس بهداشتی و شیرهای Basin Faucet Valves  آفتابه از تنوع کیفی و زیبایی های مختلفی برخوردار می باشد. از شیر های پرکاربرد در مکان های عمومی و پرجمعیت می توان به شیر های لمسی و شیرآلات سنسور دار اشاره نمود.

شیر های حمام: اجزای تشکیل دهنده شیر های حمام Bath Valves شامل سر دوشی و شیر مخلوط بخش پایینی می باشد. شیرهای حمام در مدل های متنوعی طراحی و ساخته می شوند. دوش های حمام ارائه شده در بازار شیرآلات شکل های مختلفی دارند مانند دوش تلفنی و یا دوش چراغدار که با توجه به سلیقه و کاربری های قابل انتخاب می باشد.

شیر های تصفیه آب: یکی دیگر از شیر هایی که به منظور کنترل املاح و سختی موجود در آب نوشیدنی به کار می رود، شیر تصفیه آب می باشد. این روزها خانواده های زیادی برای پیشگیری از بیماری هایی مانند سنگ کلیه و سنگ مثانه و ... از این نوع از شیرها استفاده می کنند.

برندهای شیرآلات موجود در بازار ابزار کشور

از میان معتبرترین تولید کننده های ایرانی و خارجی که مدل های گوناگونی از شیرآلات و اقلام جانبی آن را عرضه می کنند، می توان به این موارد اشاره کرد: راسان، شودر، کی دبلیو سی، شایان، درخشان، کلار، کسری، شیبه و استیل البرز، شیرکس، دزلی، سیتکو، آلپس، موست، ملودی، آسان، ویسنتین، نوبیلی، بلندا، کاریز، اندیکا، قهرمان، سنی پلاستیک، اس اس وی، راد سیستم، دوریکا، سومکس، ریسکو، محک، فونیکس و ...