فیلترسوهان و مغار

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
دسته سوهان پلاستیکی کاوه بزرگ فروش تک و تعداد ASH-052
دسته سوهان پلاستیکی کاوه بزرگ فروش تک و تعداد ASH-052
20,100 تومان
دسته سوهان پلاستیکی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ برند Kaveh کاوه بوده که کیفیت متوسط و قیمت مناسب دارد و تولید ملی است. این دسته سوهان 10 سانت طول دارد
دسته سوهان پلاستیکی کاوه کوچک فروش تک و تعداد ASH-051
دسته سوهان پلاستیکی کاوه کوچک فروش تک و تعداد ASH-051
20,100 تومان
دسته سوهان پلاستیکی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ برند Kaveh کاوه بوده که کیفیت متوسط و قیمت مناسب دارد و تولید ملی است. این دسته سوهان 8.5 سانت طول دارد
مجموعه 7 عددی آچار یک سر تخت یک سر جغجغه AAC-017
مجموعه 7 عددی آچار یک سر تخت یک سر جغجغه AAC-017
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
آچار ابزار باز و بسته نمودن پیچ و مهره ها بوده که در صنعت، خودرو و کار های عمومی روزانه کاربرد دارد. پکیج ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ شامل 7 عدد آچار یک سر تخت و یک سر جغجغه بوده که محصول کشور چین می باشد.
مجموعه 3 عددی سوهان چوب Fox فوکس ASH-003
مجموعه 3 عددی سوهان چوب Fox فوکس ASH-003
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
سوهان از ابزار پرکاربرد برای صاف کردن سطوح چوبی، فلزی و ... در صنایع چوب و فلز می باشد. پکیج ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ شامل 3 عدد سوهان چوب با برند فوکس Fox بوده که تولید کشور چین است.
سوهان تخت 10 کد: ASH-002
سوهان تخت 10 کد: ASH-002
ــــــ ناموجود ــــــ
سوهان تخت 10، ابزار دستی برای سوهانکاری بوده که دارای کیفیتی متوسط و با کاربردهای عمومی سبک صنعتی و عمرانی می باشد.
دسته سوهان پلاستیکی Tak تک  ASH-001
دسته سوهان پلاستیکی Tak تک ASH-001
ــــــ ناموجود ــــــ
دسته سوهان پلاستیکی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ برند Tak تک بوده که کیفیت متوسط و قیمت مناسب دارد و تولید ملی است.

مشخصات فنی عمومی سوهان و مغار

سوهان:

سوهان یک نوعی از ابزار بوده که برای حذف مقادیر ظریف و بسیار کم از یک سطح ناصاف قطعات به کار می رود. از سوهان برای تیز کردن، صاف کردن، نرم کردن و تمیز کردن سطوح مواد استفاده می گردد. سوهان دارای دسته ای هست که می‌توان یک دستگیره پلاستیکی و یا چوبی را به آن وصل کرد. سوهان دارای یک بدنه بوده که آج ‌های سوهان‌ روی آن قرار می گیرند. سوهان معمولا برای کار با فلز و چوب استفاده می‌شود. سوهان از جنس فولاد و  با مقاطعی به شکل‌های دایره، مستطیل و مثلث و دایره می باشد. ممکن است یک رو یا هر دو روی سوهان‌ آج‌دار باشد و حتی ممکن است نوع آج‌های هر روی سوهان‌ با روی دیگر آن متفاوت باشد. معمولا سوهان‌های ریز برای کار‌های ظریف‌تر طراحی می گردند.

 مغار:

مغار ابزاری تیز و برنده است که برای تراشیدن چوب به کار می رود و دارای یک تیغه فولادی و دسته چوبی و پلاستیکی می باشد. مغار دارای انواع مختلفی بوده که از جمله آنها می توان به مغار تخت، مغار نیمه باز، مغار گلویی، مغار شفره، مغار قاشقی و ... اشاره نمود.

فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ، تامین کننده و توزیع کننده انواع ابزارآلات دستی و ابزار نجاری از جمله انواع سوهان های چوب و فلز و انواع مغار ... با قیمت مناسب می باشد.