فیلتر

دستکش ایمنی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
تابلو ایست Stop دستی ایمنی و ترافیکی IDK-004
تابلو ایست Stop دستی ایمنی و ترافیکی IDK-004
54,800 تومان
برای کنترل ترافیک و ایمنی معابر جاده ای و راه های پروژه ای می توان از تابلو ها و علائم هشدار دهنده استفاده نمود. تابلو ایمنی و ترافیک ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ از نوع دستی و از جنس پلاستیک با قیمت مناسب می باشد.
دستکش ایمنی جوشکاری IDK-004
دستکش ایمنی جوشکاری IDK-004
175,200 تومان
اجرای عملیات جوشکاری نیازمند بهره گیری از لوازم و تجهیزات حفاظت شخصی و ایمنی مناسب می باشد. دستکش محافظتی و ایمنی Safety Glove ارائه شده قابل کاربرد برای عملیات جوشکاری ساختمانی و صنعتی می باشد.
دستکش ایمنی جوشکاری ۳۰ سانتی متری IDJ-001
دستکش ایمنی جوشکاری ۳۰ سانتی متری IDJ-001
69,300 تومان
اجرای عملیات جوشکاری نیازمند به کارگیری لوازم و تجهیزات حفاظت شخصی و ایمنی مناسب می باشد. دستکش ایمنی جوشکاری ۳۰ سانتی متری دارای کیفیتی متوسط و قیمتی مناسب می باشد.
دستکش ایمنی Alborz البرز ADK-001
دستکش ایمنی Alborz البرز ADK-001
ــــــ ناموجود ــــــ
برای محافظت از دست و انگشت ها در کارهای فنی و صنعت می بایستی از دستکش ایمنی مناسب استفاده نمود. دستکش ایمنی ارائه شده با برند البرز با کاربرد عمومی و کیفیت مناسب می باشد.

دستكش كار Safety Gloves

دستکش کار یا دستکش ایمنی یکی از تجهیزات مهم در موضوع حفاظت فردی می باشد که نقش مهمی در محافظت از دست و انگشت ها دارد.. دستكش ها با توجه به نوع كار در انواع چرمي، لاستيكي، پارچه اي و برزنتي وجود دارند. دستكش های کار بايد به گونه اي باشند كه براي حركت انگشتان مانعي به وجود نياورند. در مواردی که با ماشين هاي مته و ساير ماشين هايي كه داراي قطعات متحرك کار می کنیم، نبايد از دستكش استفاده نماییم. در كارهايي كه با برق سر وكار دارند، می بایستی از دستكش هاي عايق الكتريسيته استفاده شود که می بایستی مقاومت الكتريكي دستكش با ولتاژ مورد نظر متناسب باشد. در كار با اسيد ها و قليا ها باید از دستكش هايی از جنس پلاستيك طبيعي يا مصنوعي نرم استفاده شود.