فیلتر

لوازم تحریر و اداری

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
چسب پهن Diamond الماس نشان فروش تک و بسته 6 عددی OCP-006
چسب پهن Diamond الماس نشان فروش تک و بسته 6 عددی OCP-006
49,300 تومان
چسب پهن از اقلام ضروری و پرکاربرد در بسته بندی بوده و برای سطوح کاغذ، مقوا، پلاستیک، چوب و ... کاربرد دارد. چسب پهن Diamond الماس نشان ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با عرض معروف به عرض ۴۸ میلی متر و طول ۹۰ یارد بوده و دارای کیفیت متوسط می باشد.
ساک و کیف دستی پارچه ای تبلیغاتی پرسی فلت دسته موزی 17*13 سانت فروش تک و تعداد HKF-083
ساک و کیف دستی پارچه ای تبلیغاتی پرسی فلت دسته موزی 17*13 سانت فروش تک و تعداد HKF-083
2,000 تومان
ساک دستی پارچه ای از انواع ساکهای تبلیغاتی بوده که جنس آن از پارچه Spunband اسپان باند(بدون بافت) است. ساک پارچه ای بصورت خام و یا چاپی قابل کاربرد برای قرار گیری هدیه و یا مقاصد تبلیغاتی می باشد. ساک دستی پرسی فلت ارائه شده دارای سایز 17 * 13 سانت است.
ساک و کیف دستی پارچه ای تبلیغاتی پرسی فلت دسته موزی 45*35 سانت فروش تک و تعداد HKF-082
ساک و کیف دستی پارچه ای تبلیغاتی پرسی فلت دسته موزی 45*35 سانت فروش تک و تعداد HKF-082
5,000 تومان
ساک دستی پارچه ای از انواع ساکهای تبلیغاتی بوده که جنس آن از پارچه Spunband اسپان باند(بدون بافت) است. ساک پارچه ای بصورت خام و یا چاپی قابل کاربرد برای قرار گیری هدیه و یا مقاصد تبلیغاتی می باشد. ساک دستی پرسی فلت ارائه شده دارای سایز 45*35 سانت است.
ساک و کیف دستی پارچه ای تبلیغاتی پرسی فلت دسته موزی 40*30 سانت فروش تک و تعداد HKF-081
ساک و کیف دستی پارچه ای تبلیغاتی پرسی فلت دسته موزی 40*30 سانت فروش تک و تعداد HKF-081
4,400 تومان
ساک دستی پارچه ای از انواع ساکهای تبلیغاتی بوده که جنس آن از پارچه Spunband اسپان باند(بدون بافت) است. ساک پارچه ای بصورت خام و یا چاپی قابل کاربرد برای قرار گیری هدیه و یا مقاصد تبلیغاتی می باشد. ساک دستی پرسی فلت ارائه شده دارای سایز 40*30 سانت است.
ساک و کیف دستی پارچه ای تبلیغاتی پرسی فلت دسته موزی 15*9 سانت فروش تک و تعداد HKF-080
ساک و کیف دستی پارچه ای تبلیغاتی پرسی فلت دسته موزی 15*9 سانت فروش تک و تعداد HKF-080
1,800 تومان
ساک دستی پارچه ای از انواع ساکهای تبلیغاتی بوده که جنس آن از پارچه Spunband اسپان باند(بدون بافت) است. ساک پارچه ای بصورت خام و یا چاپی قابل کاربرد برای قرار گیری هدیه و یا مقاصد تبلیغاتی می باشد. ساک دستی پرسی فلت ارائه شده دارای سایز 15 * 9 سانت است.
ساک و کیف دستی پارچه ای تبلیغاتی پرسی فلت دسته موزی 35*25 سانت فروش تک و تعداد HKF-079
ساک و کیف دستی پارچه ای تبلیغاتی پرسی فلت دسته موزی 35*25 سانت فروش تک و تعداد HKF-079
3,500 تومان
ساک دستی پارچه ای از انواع ساکهای تبلیغاتی بوده که جنس آن از پارچه Spunband اسپان باند(بدون بافت) است. ساک پارچه ای بصورت خام و یا چاپی قابل کاربرد برای قرار گیری هدیه و یا مقاصد تبلیغاتی می باشد. ساک دستی پرسی فلت ارائه شده دارای سایز 35 * 25 سانت است.
ساک و کیف دستی پارچه ای تبلیغاتی پرسی فلت دسته موزی 30*20 سانت فروش تک و تعداد HKF-078
ساک و کیف دستی پارچه ای تبلیغاتی پرسی فلت دسته موزی 30*20 سانت فروش تک و تعداد HKF-078
2,600 تومان
ساک دستی پارچه ای از انواع ساکهای تبلیغاتی بوده که جنس آن از پارچه Spunband اسپان باند(بدون بافت) است. ساک پارچه ای بصورت خام و یا چاپی قابل کاربرد برای قرار گیری هدیه و یا مقاصد تبلیغاتی می باشد. ساک دستی پرسی فلت ارائه شده دارای سایز 30 * 20 سانت است.
ساک و کیف دستی پارچه ای تبلیغاتی پرسی فلت دسته موزی 20*15 سانت فروش تک و تعدادHKF-077
ساک و کیف دستی پارچه ای تبلیغاتی پرسی فلت دسته موزی 20*15 سانت فروش تک و تعدادHKF-077
2,200 تومان
ساک دستی پارچه ای از انواع ساکهای تبلیغاتی بوده که جنس آن از پارچه Spunband اسپان باند(بدون بافت) است. ساک پارچه ای بصورت خام و یا چاپی قابل کاربرد برای قرار گیری هدیه و یا مقاصد تبلیغاتی می باشد. ساک دستی پرسی فلت ارائه شده دارای سایز 20 * 15 سانت است.
گونیا ۳۰ درجه ژله ای Penguin پنگوئن OKK-008
گونیا ۳۰ درجه ژله ای Penguin پنگوئن OKK-008
5,500 تومان
گونیا برای رسم زاویه ۹۰ درجه و دو خط یا پاره خط عمود بر هم به کار می رود. گونیای ارائه شده دارای زوایای ۳۰، ۶۰ و ۹۰ درجه است. این گونیا از جنس پلاستیک ژله ای بوده و در رنگ های سرخ، سبز، نارنجی و آبی می باشد. طول ساق بزرگتر این گونیا ۱۴ سانتی متر است.
جعبه هدیه و کادو مقوایی طرح سنتی طرح پاپیون 2.5 * 5 * 8 سانت OPK-020
جعبه هدیه و کادو مقوایی طرح سنتی طرح پاپیون 2.5 * 5 * 8 سانت OPK-020
10,200 تومان
برای نگهداری، فروش و هدیه دادن بدلیجات، ساعت، گردنبند، دستبند، سایر زیورآلات، جاکلیدی و ... از جعبه کادوئی یا گیفت باکس استفاده می شود. جعبه هدیه طرح پاپیون، مقوایی بوده و ابعاد 2.5 * 5 * 8 سانتیمتر دارد. این جعبه هدیه به صورت تک و تعداد قابل ارائه است.
جعبه هدیه و کادو مقوایی طرح سنتی کاشی 3.5 * 5 * 5 سانت OPK-018
جعبه هدیه و کادو مقوایی طرح سنتی کاشی 3.5 * 5 * 5 سانت OPK-018
8,300 تومان
برای نگهداری، فروش و هدیه دادن بدلیجات، ساعت، گردنبند، دستبند، سایر زیورآلات، جاکلیدی و ... از جعبه کادوئی یا گیفت باکس استفاده می شود. جعبه هدیه ارائه شده مقوایی بوده و ابعاد 3.5 × 5 × 5 سانتیمتر است. این جعبه هدیه به صورت تک و تعداد قابل ارائه است.
پونز یا پونس جنس قوی Chair Nail بسته فروش تک، 100 و 500 عددی رنگ نقره ای OPN-057
پونز یا پونس جنس قوی Chair Nail بسته فروش تک، 100 و 500 عددی رنگ نقره ای OPN-057
400 تومان
پونز یا پونس از ابزار و لوازم ایجاد اتصال نگهدارنده کاغذ، پوستر، نقشه، رویه مبل و صندلی و ... بر سطح زیرین است. پونز ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ از نوع نیمه قوی Chair Nail با سر نسبتا کوچک بوده و به رنگ نقره ای می باشد.
1 2 3 ... 12 13 14

توجه مهم: فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ، هیچگونه استخدامی ندارد و آگهی های با نام های مشابه یا حاوی کلمه سیمرغ، در سایت و پیام رسان های متفرقه(دیوار، اینستاگرام، تلگرام و ...) مربوط به این فروشگاه نمی باشد. مراقب باشید فریب کلاهبرداران را نخورید.

لوازم اداری و نوشت افزار - سیمرغ تحریر

در این بخش از فروشگاه بزرگ اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ به ارائه محصولات مرتبط با نوشت افزار، لوازم اداری، آموزشی و کمک آموزشی، هنری، معماری، طراحی، لوازم مهندسی، لوازم کادوئی و فانتزی، هدایای تبلیغاتی، لوازم بسته بندی و ... پرداخته می شود. لوازم تحریر و اداری ارائه شده حسب مورد، عمدتا قابلیت کاربرد در منزل، مهد کودک، مدارس، دانشگاه، محل کسب و کار و ادارات را دارا می باشد.

نوشت افزار Stationary

نوشت افزار Stationary

نوشت افزار همواره از اقلام مورد استفاده کودکان، دانش آموزان، دانشجویان و سایر ساکنین منزل و یا کارمندان در محل کار می باشد. زیر گروه های نوشت افزار متنوع بوده و شامل ابزار و لوازم نوشتن، ملزومات دانش آموزی، کیف و جامدادی، دفتر و کاغذ، تخته وایت برد و تخته سیاه، انواع چسب و ... است. از اقلام بخش نوشت افزار و لوازم تحریر می توان به خودکار، اتود، مغز اتود، مداد، مداد رنگی، ماژیک پرمننت، ماژیک وایت برد، ماژیک علامت گذار، روان نویس، خودنویس، پاک کن، تراش، خط کش، پرگار، تخته شاسی، قیچی، کیف، جامدادی، دفتر معمولی، دفتر کلاسوری، دفتر یادداشت و ... اشاره نمود.

ابزار طراحی و لوازم مهندسی

برای انجام امور نقشه کشی، طراحی و بسیار از امور مهندسی ابزار و لوازم مخضوض این کار در بازار موجود منی باشند. از جمله ابزار  و لوازم طراحی و مهندسی می توان به شابلون اشکال هندسی مانند دایره، مربع، مثلث، مستطیل، شابلون مبلمان، شابلون برق و الکترونیک، تخته رسم و طراحی، مداد طراحی و ... اشاره نمود.

لوازم اداری Office Tools

لوازم اداری وسایلی هستند که در کارهای روزمره محیط های کاری، اداری و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند. این وسایل شامل اقلامی مانند زیر می باشند: دستگاه دوخت و منگنه، دستگاه چسب کش و ... می باشد.

لوازم و تجهیزات اداری office tools & equipment

دسته بندی محصولات مرتبط با لوازم تحریر و اداری در فروشگاه سیمرغ

 • قیچی و لوازم برش
 • نوشت افزار
 • ملزومات مدرسه و مهد کودک
 • ابزار طراحی و مهندسی
 • کمک آموزشی، بازی فکری و کتاب
 • ماشین حساب
 • ابزار و لوازم بسته بندی
 • لوازم اداری

برترین برندهای لوازم تحریر

معرفی و شناخت برند های نوشت افزار وارداتی و تولید داخل به مشتریان محترم، کمک کرده تا انتخاب و خرید مناسب تری را در زمینه لوازم تحریر تجربه نمایند. صنعت لوازم التحریر در سالیان گذشته رشد قابل توجهی در جهان و ایران داشته است. این موضوع مرهون پیشرفت تکنولوژی و همینطور نیاز و تقاضای بازار در این عرصه از اقتصاد است. کشورهای اروپایی، آمریکا و آسیای شرقی از مشتریان همیشگی لوازم التحریر بوده و این در حالیست که کشور های چین، آلمان، ژاپن و فرانسه کماکان جز سرآمد های برتر عرضه تولید نوشت افزار در جهان می باشند. در این نوشتار به معرفی تعدادی از تولید کنندگان و برند های برتر حوزه لوازم التحریر می پردازیم:

برترین برندهای لوازم تحریر خارجی

استدلر Staedtler

استدلر Staedtler

شرکت استدلر یک کمپانی خوش نام و سابقه آلمانی بوده که حدود 200 سال در عرصه صنعت لوازم التحریر فعال می باشد. از محصولات تولیدی شرکت استدلر در دو زمینه نوشت افزارهای عمومی برای مدارس و دانش آموزان و همینطور ابزار و لوازم مهندسی و تخصصی فعال است. از محصولات شرکت استدلر می توان به تولید انواع مداد، خودکار، روان نویس، پاک کن، تراش، مداد نوکی، انواع خط کش، شابلون، تخته های رسم و طراحی، مداد رنگی، گچ و لوازم نقاشی، پاستل و ... اشاره نمود. شرکت استدلر در سال 1835 توسط جوان سباستین Johann Sebastian Staedtler تاسیس گردید و اکنون بیش از 2500 نفر پرسنل دارد.

فابر کاستل Faber-Castell

استدلر Staedtler

از دیگر شرکت های معظم تولید نوشت افزار و لوازم اداری در جهان، کمپانی فابر کاستل آلمان می باشد. این شرکت در سال 1761 توسط کاسپار فابر Kaspar Faber تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در باواریا آلمان می باشد. کمپانی فابر کاستل دارای 14 کارخانه و 20 واحد فروش در جهان داشته و تولید کننده نوشت افزار، لوازم اداری، ابزار هنری، کالا های چرمی و ... در دو دسته بندی کلی عمومی و حرفه ای می باشد. این شرکت بیش از 8000 نفر پرسنل دارد.

مپد Maped

مپد Maped

شرکت تولید کننده لوازم التحریر مپد از بزرگترین ارائه دهنده های نوشت افزار و لوازم اداری و جز 20 تولید کننده برتر نوشت افزار در جهان بوده که هم محصولات دانش آموزی داشته و هم محصولات اداری دارد. کمپانی لوازم التحریر Maped یک شرکت خصوصی و خانوادگی فرانسوی بوده که توسط Claude Lacroix کلود لاکرویکس در سال 1947 تاسیس گردید. تنوع محصولات کمپانی مپد شامل مداد رنگی، تراش مداد، پاک کن، قیچی، ماژیک،کاغذ، منگنه، خط کش، پانچ، گیره و ... می باشد.

شوان استابیلو Schwan-Stabilo

کمپانی شوان استابیلو در سال 1855 توسط گراسبرگ و کورز  Geoff Grossberger and Hermann Kurz  تاسیس گردید. شوان استابیلو نیز مانند استدلر و فابر کاستل یک برند آلمانی می باشد. این شرکت در زمینه تولید انواع قلم و مداد های عمومی و حرفه ای فعال بوده و بیش از 300 نفر پرسنل داشته و درآمد سالانه ای حدود 370 میلیون یورو دارد.

از سایر برند های لوازم تحریر خارجی در زمینه لوازم تحریر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • روترینگ Rotring
 • گرافیک Graphic
 • اونر Owener
 • زبرا Zebra

برترین برندهای لوازم تحریر داخلی

 • آریا
 • سی بی اس
 • پاپکو
 • فطرس
 • برگ تحریر
 • کیان
 • کیمیا
 • ایما
 • پرسام
 • کرونا
 • سفیر
 • زرین
 • ایما
 • زرین
 • انار
 • کتابک
 • بهشت
 • پارس مداد
 • فابل
 • کلیپس
 • بن
 • اینوکس
 • ایمان

فیلم آموزشی - چگونه لوازم تحریر های خود را مرتب کنیم؟

(این نوشتار در حال تکمیل و به روز رسانی می باشد)

1401-11-28-11

منابع:

 • مجله اینترنتی سیمرغ مگز
 • گروه تامین و انبار کالا و ابزار سیمرغ
 • دانشنامه ویکی پدیا
 • اعتماد آنلاین