فیلتر

ظرف قرص و دارو

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل کریستال گرد 10 گرم فروش تک و تعداد PZJ-013
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل کریستال گرد 10 گرم فروش تک و تعداد PZJ-013
2,900 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم های پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیکی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به 10 گرم و با رنگ درب متنوع است.
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل کریستال گرد 75 گرم فروش تک و تعداد PZJ-015
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل کریستال گرد 75 گرم فروش تک و تعداد PZJ-015
5,600 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم های پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیکی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به 75 گرم و با درب رنگی است.
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل کریستال گرد 60 گرم فروش تک و تعداد PZJ-014
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل کریستال گرد 60 گرم فروش تک و تعداد PZJ-014
4,700 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم های پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیکی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به 60 گرم و با درب رنگ متنوع است.
ظرف  و قوطی درب دار کریستال کرم و ژل مکعب 10 گرم فروش تک و تعداد PZJ-012
ظرف و قوطی درب دار کریستال کرم و ژل مکعب 10 گرم فروش تک و تعداد PZJ-012
3,300 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و فروش مواد آرایشی و زیبایی مانند کرم پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب میباشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیک کریستالی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ به شکل مکعب و با ظرفیت معروف به 10 گرم با درب شفاف و رنگی است.
ظرف  و قوطی کرم، ژل و دارو درب پیچ 30 گرم فروش تک و تعداد PZJ-011
ظرف و قوطی کرم، ژل و دارو درب پیچ 30 گرم فروش تک و تعداد PZJ-011
3,200 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد آرایشی و زیبایی مانند کرم پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب میباشد. ظرف و قوطی درب پیچ ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ به شکل استوانه و با ظرفیت معروف به 30 گرم با درب رنگی است.
ظرف  و قوطی کرم، ژل و دارو درب پیچ 15 گرم فروش تک و تعداد PZJ-010
ظرف و قوطی کرم، ژل و دارو درب پیچ 15 گرم فروش تک و تعداد PZJ-010
2,300 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد آرایشی و زیبایی مانند کرم پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب میباشد. ظرف و قوطی درب پیچ ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ به شکل استوانه و با ظرفیت معروف به 15 گرم با درب رنگی است.
ظرف  و قوطی درب دار کریستال کرم و ژل مکعب ۵ گرم فروش تک و تعداد PZJ-009
ظرف و قوطی درب دار کریستال کرم و ژل مکعب ۵ گرم فروش تک و تعداد PZJ-009
2,800 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب میباشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیک کریستالی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ به شکل مکعب و با ظرفیت معروف به ۵ گرم با درب شفاف و رنگی است
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل گرد 30 گرم فروش تک و تعداد PZJ-008
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل گرد 30 گرم فروش تک و تعداد PZJ-008
4,100 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم های پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیکی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به 30 گرم و با درب با رنگ متنوع است.
ظرف قرص و کپسول دارو مدل جیبی و کیف دستی ZZD-003
ظرف قرص و کپسول دارو مدل جیبی و کیف دستی ZZD-003
43,100 تومان
مصرف قرص، دارو، ویتامین و به ویژه آنتی بیوتیک در زمان مشخص، همواره توسط پزشکان مورد توصیه بوده است. ظرف همراه قرص و کپسول ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ، کمک کرده که به راحتی قرص و کپسول مورد نیاز را در جیب و کیف به همراه داشته باشید.
ظرف  و قوطی درب دار کریستال کرم و ژل گرد ۵ گرم فروش تک و تعداد PZJ-006
ظرف و قوطی درب دار کریستال کرم و ژل گرد ۵ گرم فروش تک و تعداد PZJ-006
2,800 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم های پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیک کریستالی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به ۵ گرم و با درب شفاف است.
ظرف یادآور دارو برای قرص و کپسول روزهای هفته ZZD-003
ظرف یادآور دارو برای قرص و کپسول روزهای هفته ZZD-003
18,500 تومان
مصرف به موقع دارو مانند قرص و کپسول که توسط پزشک تجویز شده برای بیماران و به ویژه سالمندان ضروری می باشد. برای اینکه زمان و روز مصرف دارو های متعدد مورد اشتباه واقع نگردد، می توان از ظرف یادآور قرص و کپسول SIT
ظرف یادآور هفتگی قرص و دارو Pill Pro پیل پرو ZZD-002
ظرف یادآور هفتگی قرص و دارو Pill Pro پیل پرو ZZD-002
190,000 تومان
مصرف قرص، دارو، ویتامین و به ویژه آنتی بیوتیک در زمان و ساعت مقرر، همواره توسط پزشکان مورد توصیه بوده است. ظرف یادآور Pill Pro پیل پرو ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ، کمک کرده که فراموشی مصرف قرص و دارو در طول هفته به حداقل برسد
1 2