پرسش های پر تکرار

با توجه به اینکه پرسش های زیادی هر روزه از کالا و ابزار سیمرغ توسط مشتریان محترم و همکاران فروشنده در خصوص فروشگاه، نحوه فروش، روش های پرداخت، روش های ارسال، خرید تک، خرید تعداد، پرداخت در محل، استخدام، تامین کالا و ... مطرح می گردد، در این بخش به برخی از پرسش های پرتکرار پاسخ داده می شود.

رویه خرید در فروشگاه اینترنتی سیمرغ

آیا فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ، شعبه یا نمایندگی در شهر های دیگر دارد؟

پاسخ: تمامی دفاتر و انبار های فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ، در تهران مستقر بوده و کلیه فرآیند های پردازش و ارسال کالا در تهران و از تهران صورت می پذیرد.

آیا امکان خرید حضوری از فروشگاه اینترنتی سیمرغ میسر هست؟

پاسخ: فروش تا اطلاع ثانوی به صورت اینترنتی بوده و نظر به موجود بودن هزاران کالا در گروه و زیر گروه های متنوع و قرار داشتن در انبار های مختلف، امکان متمرکز نمودن و فروش حضوری فعلا میسر نمی باشد. در صورت مهیا شدن شرایط، آدرس ها در قسمت تماس با ما اطلاع رسانی می گردد.

چگونه به فروشگاه اطمینان نمایم؟

روش های جستجو ی و انتخاب کالا در فروشگاه اینترنتی سیمرغ

پاسخ: فروشگاه بزرگ اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ یکی از 10 فروشگاه بزرگ اینترنتی ایران بوده که به صورت غیر دلالی و غیر واسطه ای عمل نموده و دارای مجوز ها و تایید صلاحیت از مراجع قانونی مانند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز توسعه تجارت الکترونیک کشور(نماد الکترونیک)، انجمن صنفی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران و ... می باشد. لذا مشتریان محترم در تهران و تمامی نقاط کشور با خیالی آسوده و با اطمینان می توانند از این فروشگاه مجاز خرید نمایند.

چگونه مطمئن شوم کالا با رنگ و طرح مورد نظر برایم ارسال می شود؟

پاسخ: فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ اطلاع رسانی تصویری را به صورت پیش فرض در برنامه پردازش سفارشات خود قرار داده است. این فرآیند به نحوی است که عکس و تصاویر تمامی کالا ها و بسته بندی قبل از ارسال، برای مشتریان فرستاده شده، تا مشتریان محترم از کالایی که مقرر است برایشان ارسال گردد، مطلع شوند.

روش های ارسال در فروشگاه اینترنتی سیمرغ چگونه است؟

تحویل کالا در فروشگاه اینترنتی سیمرغ Simorgh internet shop

پاسخ: روش های ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی سیمرغ توسط خودرو / پیک فروشگاه، اسنپ باکس، پست، تیپاکس(در صورت درخواست مشتری) و ... صورت می پذیرد.

تهران: خودرو و پیک فروشگاه(برای مناطق بازار و مرکز شهر)، اسنپ باکس برای مناطق غیر از مرکز شهر تهران، پست برای کلیه مناطق و تیپاکس در صورت درخواست مشتریان(البته به علت گرانی خدمات این شرکت مورد توصیه نمی باشد).

شهرستان ها و جزایر: پست برای کلیه شهر ها و روستا ها و تیپاکس در صورت درخواست مشتریان(البته به علت گرانی خدمات این شرکت مورد توصیه نمی باشد).

آیا می توانم خرید تعداد یا عمده برای مغازه داشته باشم؟

پاسخ: کالا هایی که امکان تامین و عرضه به صورت تعداد، عمده یا کارتنی داشته باشند، دارای گزینه مربوطه هنگام سفارش می باشند. البته استعلام از طریق واتساپ فروش نیز امکان پذیر است.

خرید عمده، تعداد و کارتنی برای مغازه و فروشگاه 

بازخوردها