فیلترقیچی و مفتول بر

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
قیچی لوله بر Jumlee جملی AGC-004
قیچی لوله بر Jumlee جملی AGC-004
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
قیچی لوله بر ابزاری است که برای بریدن لوله های پلاستیکی PVC در صنعت و تاسیسات ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. قیچی لوله بر Jumlee جملی ارائه شده دارای کیفیت متوسط و قیمت ارزان و اقتصادی برای کارهای تخصصی لوله کشی می باشد.
قیچی ورق بر مستقیم بر NexTool  نکستول  ۱۰ اینچ AGC-003
قیچی ورق بر مستقیم بر NexTool نکستول ۱۰ اینچ AGC-003
ــــــ ناموجود ــــــ
قیچی های ورق بر Straight Aviation Snip از ابزارآلات دستی کاربردی در برش ورق های فلزی، آلومنیمی، حلبی و ... است. قیچی ورق بر به سه دسته مستقیم بر، چپ بر و راست بر تقسیم می شوند. قیچی ارائه شده با برند NexTool نکستول بوده که مستقیم بر می باشد.
قیچی ورق بر Emerald امرالد AGC-002
قیچی ورق بر Emerald امرالد AGC-002
ــــــ ناموجود ــــــ
قیچی های ورق بر برای برش ورق های نازک فلزی به کار می روند. قیچی ورق بر امرالد Emerald ابزار دارای کیفیت مناسب و کاربرد های عمومی در برش ورق های فلزی می باشد.
قیچی ورق بر MAX  مکس AGC-001
قیچی ورق بر MAX مکس AGC-001
ــــــ ناموجود ــــــ
قیچی های ورق بر برای برش ورق های فلزی با ضخامت کم به کار می روند. قیچی ورق بر MAX مکس ابزار دستی دارای کیفیت مناسب و با کاربرد های عمومی سبک صنعتی و ساختمانی می باشد.

قیچی ورق بر و قیچی مفتول بر

قیچی ورق بر:

قیچی ورق بر ابزاری مشابه یک قیچی بوده فقط با این تفاوت که تیغه‌های بسیار قوی ‌تری دارد. قیچی ورق بر برای بریدن ورق ‌های فلزی و مواد دیگری مانند لاستیک، مقوا و پلاستیک به کار می رود. امروزه قیچی های ورق بر قوی، برای بریدن ورق هایی تا 1.6 میلیمتر نیز ساخته شده است.

از انواع قیچی ورق بر می توان به قیچی ورق بر معمولی، قیچی ورق بر نوک اردکی، قیچی ورق بر هواپیمایی، قیچی ورق بر سر خم و قیچی ورق بر سر خم اشاره نمود.

قیچی مفتول بر:

قیچی های مفتول بر، ابزاری برای بریدن فنس های معمولی، زنجیر، قفل، پیچ و به طور کلی اجزای مفتول گونه می باشند. در مواقعی که می بایستی میلگردهای مربوط به عملیات بتن مسلح و یا اقلامی مانند زنجیر و ... بریده شود به کارگیری قیچی مفتول بر بسیار کارا و سریع می باشد. قیچی مفتول بر می تواند به عنوان یکی از ابزار‌هایی که برای نجات دادن جان افرادی که در حوادث گرفتار شده اند، هم استفاده گردد.

قیچی مفتول بر دسته‌های بلندی دارد که موجب می گردد، نیروی بسیار زیادی در محل تیغه وارد گردد. قیچی مفتول بر معمولا دارای لولاهای ترکیبی است که به افزایش قدرت آن کمک می کند به طوری که یک مفتول بر معمولی، نیروی وارده به دسته را نزدیک به ۱۰۰ برابر کرده، یعنی چیزی نزدیک به ۲۰ هزار نیوتن نیرو به زبانه‌ها وارد میکند. قیچی های مفتول بر حسب نوع تیغه ها و کاربرد، می توانند انواع مختلفی داشته باشند که از آن جمله می توان به قیچی مفتول بر با تیغه وسط تیز، مفتول بر با تیغه کف چین، مفتول بر با تیغه های زاویه دار، قیچی مفتول بر گاز انبری، مفتول بر رو میزی، مفتول بر جغجغه ای و ... را ذکر نمود.

فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ، تامین کننده و توزیع کننده انواع ابزارآلات دستی از جمله انواع قیچی و قیچی مفتول بر از برند های نوا، رونیکس، استنلی، لیکوتا، اسنیپس، اروین، اس تی ای، کنزاکس، مکس، امرالد و ... با قیمت مناسب می باشد.