فیلتر

نوار خطر

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
نوار خطر ایمنی عرض ۸ سانتی متر و طول ۱۰۰ متری زرد رنگ INK-003
نوار خطر ایمنی عرض ۸ سانتی متر و طول ۱۰۰ متری زرد رنگ INK-003
44,000 تومان
نوار خطر Safety Tape وسیله و ابزاری برای جدا سازی مناطق پر خطر و نا ایمن از مکان های ایمن می باشد. نوار خطر ها با طول و طرح های مختلفی ساخته می شوند. نوار خطر ایمنی ارائه شده دارای عرض ۸ سانتی متر و طول ۱۰۰ متر بوده و کیفیت متوسط و قیمت مناسب دارد.
نوار خطر ایمنی عرض ۸ سانتی متر و طول ۷۵ متری و رنگ زرد INK-002
نوار خطر ایمنی عرض ۸ سانتی متر و طول ۷۵ متری و رنگ زرد INK-002
33,000 تومان
نوار خطر Safety Tape وسیله و ابزاری برای جدا سازی مناطق پر خطر و نا ایمن از مکان های ایمن می باشد. نوار خطر ها با طول و طرح های مختلفی ساخته می شوند. نوار خطر ایمنی ارائه شده دارای عرض ۸ سانتی متر و طول ۷۵ متر بوده و کیفیت متوسط و قیمت مناسب دارد.
نوار خطر و ایمنی SIT عرض ۸ سانت مواد نو 150 متری INK-001
نوار خطر و ایمنی SIT عرض ۸ سانت مواد نو 150 متری INK-001
ــــــ ناموجود ــــــ
در موضوع ایمنی هشدار دادن و اعلان موارد خطر از اهمیت ویژه ای در جلوگیری از خطرات دارد. نوار های خطر معمولا از جنس پلاستیکی ساخته می شوند. نوار خطر ایمنی ارائه شده با عرض ۸ سانتی متر و طول ۱۵۰ متر از مواد درجه ۱ و نو و با کیفیت مناسب تهیه و تولید شده است.

نوار خطر ایمنی Safety Tape

در موضوع ایمنی هشدار دادن و اعلان موارد خطر از اهمیت ویژه ای در جلوگیری از خطرات دارد. نوار های خطر معمولا از جنس پلاستیکی ساخته شده و دارای عرض و طول های مختلفی بر حسب نوع کاربرد و پروژه هایی که در آن به کار گرفته می شوند، می باشند. یکی از متداول ترین رنگ ها برای نوار خطر نوار خطر با رنگ زرد می باشد. نوار خطر ها دارای نوشته ها و شکل های اخطار دهنده و هشدار دهنده می باشند. بهتر این است که ترکیب رنگ و نوشتار روی نوار خطر مطابق استاندارد های قابل پذیرش مانند OSHA باشد. بیشتر نوار خطرها بدون چسب بوده و بعضا برخی نیز دارای چسب می باشند.