فیلتراستانبولی و سطل ملات

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
استانبولی SIT فایبرگلاس پلیمری رنگ طوسی SSB-002
استانبولی SIT فایبرگلاس پلیمری رنگ طوسی SSB-002
ــــــ ناموجود ــــــ
استانبولی ظرفی برای ساخت ملات به میزان اندک و یا جابجایی ملات های ساختمانی از محل ساخت تا محل آجر چینی، سرامیک کاری و سایر عملیات بنایی می باشد. استانبولی فایبرگلاس طوسی رنگ SIT، ابزار ساختمانی دارای کیفیت مناسب و ویژگی ضد خوردگی و زنگ زدگی می باشد.
استانبولی فایبرگلاس (پلیمری) SIT رنگ کرم SSB-001
استانبولی فایبرگلاس (پلیمری) SIT رنگ کرم SSB-001
ــــــ ناموجود ــــــ
استانبولی یا Masonry Mortar Bucket نوعی از ظرف فلزی یا پلاستیکی برای استفاده و یا ساخت ملات، در مقیاس کوچک بوده که در عملیات بنایی و ملات کاری به کار می رود. استامبولی فایبرگلاس SIT کرم رنگ ارائه شده، دارای کیفیت مناسب و ویژگی ضد خوردگی و زنگ زدگی می باشد
ملاقه دوغاب ریزی بنایی SIT  فلزی - ابزار ساختمانی و بنایی SML-001
ملاقه دوغاب ریزی بنایی SIT فلزی - ابزار ساختمانی و بنایی SML-001
ــــــ ناموجود ــــــ
ملاقه دوغاب ریزی فلزی Mortar Container جهت عملیات بنایی و ملات کاری مورد استفاده می گیرد. این ملاقه دوغاب که از ابزارآلات ساختمانی بوده ساخت داخل بوده و از کیفیت و قیمت مناسب برخوردار می باشد. فروش این ابزار بنایی با این کد به صورت تکفروشی و خرده می باشد.

ابزارآلات مهم در ساخت و جابجایی کوتاه ملات بنایی

استانبولی

از استانبولی براي حمل ملات در کارهاي اجرایي و ساختمانی و همچنین تهیه و آماده کردن بعضي از ملات ها استفاده مي شود. استانبولی یک ظرف از جنس فلز یا فایبرگلاس بوده، که به شکل مخروط ناقص است که در اندازه هاي مختلف تولید مي شود. استانبلی با ارتفاع 15 سانتي متر، قطر قاعده 25 سانتي متر و قطر دهانه 50 سانتي از اندازه هاي پرکاربرد است.

سطل ملات

سطل ملات نیز به مانند استانبولی برای جابجایی ملات در مقیاس های کوچک و برای تامین ملات مورد نیاز استاد کار بنایی مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت سطل ملات با استانبولی این بوده که در سطل ملات، ساخت ملات صورت نمی پذیرد.