لوازم خانه و حیاط

بازدید: 15965

کالا و لوازم خانه و حیاط - سیمرغ هوم

لوازم و کالا های خانگی و سفر شامل وسایلی است که در خانه و سفر مورد استفاده قرار می گیرند. این لوازم شامل لوازم برقی، خانگی، نظم دهنده، منقسم و مرتب ساز، لوازم و اقلام عمومی منزل، ابزار و وسایل باغبانی، ابزار نظافت و شستشو، ابزار و لوازم خیاطی، انواع مختلف کیف های اداری، دوشی، کمری و جیبی، تزئینات و دکوری جات، محصولات پلاستیک، لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامت، ابزار و وسایل کمپینگ و سفر، لوازم نگهداری حیوانات، ورزش و اوقات فراغت، توری، پوشش و درزگیر، لوازم جانبی کالای دیجیتال، ابزار دفع حشرات و حیوانات موذی و ...

نظم دهنده و ارگانایزر ها Organaisers

مرتب ساز و ارگانایزر ها برای نظم دهی به اسباب و لوازم منزل، آشپزخانه، خودرو و ... به کار می روند. به منظور جلوگیری از سر در گمی و همینطور صرفه جویی در وقت، جای هر وسیله می بایستی در خانه مشخص بوده و به نحو منظم چیده شود. با توجه به محدویت فضا و مساحت، نظم دهنده ها به کمک آمده و از بی نظمی و ریخت و پاش، جلوگیری می نمایند.

ابزار و وسایل باغبانی و پرورش گل و گیاه

ابزار و وسایل باغبانی و پرورش گل و گیاه

ابزار و وسایلی هستند که برای کاشت، نگهداری و ایجاد فضای سبز در خانه، آپارتمان، بالکن و تراس، پشت بام و روف گاردن، باغچه و باغ مورد نیاز می باشد. این اقلام شامل بیلچه باغبانی، قیچی باغبانی، سم پاش، گلدان، آبپاش و سایر موارد مشابه است.

ابزار و وسایل نظافت و شستشو Housekeeping Tools

ابزار و وسایل نظافت و شستشو

شامل وسایل و محصولاتی بوده که برای امور تمیز کاری و نظافت محیط های خانگی، اداری و تجاری، مورد نیاز می باشد. از جمله این موارد می توان به انواع جارو های سالنی، کارواشی، چند منظوره، خاک انداز، انواع تی نخی و لاستیکی، جارو های دستی و غیره اشاره نمود.

محصولات پلاستیکی Plastic Products

این بخش شامل کلیه محصولاتی است که از جنس پلاستیک بوده و کاربرد های خانگی، اداری و صنعتی دارند. از محصولات بخش پلاست می توان به میز و صندلی پلاستیکی، کشو و دراور پلاستیکی، چهارپایه، گلدان، گالن آب و غیره اشاره کرد.

تجهیزات و لوازم کمپینگ و سفر Camping & Travel

تجهیزات و لوازم کمپینگ و سفر Camping & Travel

این قسمت شامل اقلام عمومی مربوط به گردشگری، طبیعت گردی، کمپینگ، سفر  و پیک نیک می باشد. محصولات این قسمت شامل منقل، سیخ کباب، استند های باربکیو، باد بزن، چادر مسافرتی، چراغ های اضطراری، انواع چاقو و ابزار های چند کاره اشاره نمود.

لوازم نگهداری حیوانات Pet Tools

لوازم نگهداری حیوانات

با توجه به گسترش علاقه در بین خانواده ها و جوانان در پرورش و نگهداری حیوانات خانگی یا پت از قبیل گربه، سگ و ... این بخش برای تامین و تدارک وسایل عمومی این حیوانات دوست داشتنی طراحی گردیده است.

توری، پوشش و درزگیر

این بخش شامل توری ها، پشه بند، نوار های درزگیر، پوشش های دریچه کولر، سایبان و موارد مرتبط می باشد که در هر خانه، حیاط، پشت بام و احتمالا محل های کار مورد استفاده قرار می گیرد.

ابزار دفع حشرات و جانوران موذی

ابزار دفع حشرات و جانوران موذی

معمولا در فصل تابستان و گرما آزار حشرات و حیوانات موذی خانگی برای ساکنین خانه کلافه کننده شده و مجبور به وسایل و ابزار دفع این حشرات می باشند. ابزار و وسایل دفع حشرات در انواع مختلف شیمیایی و غیر شیمیایی بوده که بر حسب شرایط انتخاب و استفاده می گردند.

اقلام و لوازم عمومی منزل General Home Goods

وسایلی هستند که در خانه کاربردهای تخصصی نبوده و جنبه عمومی دارند و در طبقه بندی سایر بخش های فروشگاه قرار ندارند. از جمله موارد شاخص در این بخش اقلام خرازی بوده که خرد و ریز های زیادی را شامل می شوند.

مشتریان محترم ساکن شهر تهران و یا اقصی نقاط کشور اعم از شهرستان ها و یا روستا ها و همینطور ساکنین محترم و به ویژه فارسی زبانان کشور های افغانستان، عراق، ارمنستان، آذربایجان و ترکیه می توانند سفارش های خود را با قیمت های مناسب در فروشگاه اینترنتی ابزار و کالای سیمرغ در 7 روز هفته و 24 ساعته ثبت سفارش نموده تا در سریعترین زمان ممکن برای ایشان با خدمات پست جمهوری اسلامی ایران، ارسال گردد. ضمنا مشتریان می توانند با یک بار خرید از طریق سیستم فروش آنلاین، از هدایا و تخفیف های دفعات بعدی نیز برخوردار باشند.