فیلتر

اقلام یکبار مصرف

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
روکش صندلی و توالت فرنگی سفری یا مسافرتی بسته بندی بهداشتی NAC-007
روکش صندلی و توالت فرنگی سفری یا مسافرتی بسته بندی بهداشتی NAC-007
5,400 تومان
هنگام سفر با خودرو یا پرواز و اقامت در هتل، مهمانسرا و ... استفاده از روکش صندلی و توالت فرنگی در سرویس های بهداشتی ضروری است. روکش توالت فرنگی ارائه شده مناسب سفر و یکبار مصرف می باشد.
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل کریستال گرد 10 گرم فروش تک و تعداد PZJ-013
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل کریستال گرد 10 گرم فروش تک و تعداد PZJ-013
2,400 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم های پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیکی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به 10 گرم و با رنگ درب متنوع است.
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل کریستال گرد 75 گرم فروش تک و تعداد PZJ-015
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل کریستال گرد 75 گرم فروش تک و تعداد PZJ-015
4,700 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم های پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیکی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به 75 گرم و با درب رنگی است.
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل کریستال گرد 60 گرم فروش تک و تعداد PZJ-014
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل کریستال گرد 60 گرم فروش تک و تعداد PZJ-014
3,900 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم های پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیکی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به 60 گرم و با درب رنگ متنوع است.
ظرف  و قوطی درب دار کریستال کرم و ژل مکعب 10 گرم فروش تک و تعداد PZJ-012
ظرف و قوطی درب دار کریستال کرم و ژل مکعب 10 گرم فروش تک و تعداد PZJ-012
2,800 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و فروش مواد آرایشی و زیبایی مانند کرم پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب میباشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیک کریستالی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ به شکل مکعب و با ظرفیت معروف به 10 گرم با درب شفاف و رنگی است.
ظرف  و قوطی کرم، ژل و دارو درب پیچ 30 گرم فروش تک و تعداد PZJ-011
ظرف و قوطی کرم، ژل و دارو درب پیچ 30 گرم فروش تک و تعداد PZJ-011
2,700 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد آرایشی و زیبایی مانند کرم پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب میباشد. ظرف و قوطی درب پیچ ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ به شکل استوانه و با ظرفیت معروف به 30 گرم با درب رنگی است.
ظرف  و قوطی کرم، ژل و دارو درب پیچ 15 گرم فروش تک و تعداد PZJ-010
ظرف و قوطی کرم، ژل و دارو درب پیچ 15 گرم فروش تک و تعداد PZJ-010
1,900 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد آرایشی و زیبایی مانند کرم پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب میباشد. ظرف و قوطی درب پیچ ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ به شکل استوانه و با ظرفیت معروف به 15 گرم با درب رنگی است.
ظرف  و قوطی درب دار کریستال کرم و ژل مکعب ۵ گرم فروش تک و تعداد PZJ-009
ظرف و قوطی درب دار کریستال کرم و ژل مکعب ۵ گرم فروش تک و تعداد PZJ-009
2,300 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب میباشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیک کریستالی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ به شکل مکعب و با ظرفیت معروف به ۵ گرم با درب شفاف و رنگی است
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل گرد 30 گرم فروش تک و تعداد PZJ-008
ظرف و قوطی درب دار کرم و ژل گرد 30 گرم فروش تک و تعداد PZJ-008
3,300 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم های پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیکی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به 30 گرم و با درب با رنگ متنوع است.
ظرف  و قوطی درب دار کریستال کرم و ژل گرد ۵ گرم فروش تک و تعداد PZJ-006
ظرف و قوطی درب دار کریستال کرم و ژل گرد ۵ گرم فروش تک و تعداد PZJ-006
2,200 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم های پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به طروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیک کریستالی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به ۵ گرم و با درب شفاف است.
ظرف پلاستیکی درب دار جار ۹۰ سی سی ۱۰ عددی PZJ-005
ظرف پلاستیکی درب دار جار ۹۰ سی سی ۱۰ عددی PZJ-005
38,500 تومان
ظروف پلاستیکی دهان گشاد جار Jar برای امور بسته بندی مواد غذایی و فرآورده های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. ظرف های جار برای ادویه، چای، عسل، حبوبات، مربا و موارد مشابه قابل استفاده است. ظرف درب دار ارائه شده دارای گنجایش حدود ۹۰ میلی لیتر می باشد.
ظرف پلاستیکی درب دار جار ۲۰۰ سی سی یک بسته 200 عددی
ظرف پلاستیکی درب دار جار ۲۰۰ سی سی یک بسته 200 عددی
853,800 تومان
ظروف پلاستیکی دهان گشاد جار Jar برای امور بسته بندی مواد غذایی و فرآورده های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. ظرف های جار برای ادویه، چای، عسل، حبوبات، مربا و موارد مشابه قابل استفاده است. ظرف درب دار ارائه شده دارای گنجایش ۲۰۰ میلی لیتر می باشد.
1 2

لوازم آَشپزخانه - ظروف و اقلام یکبار مصرف

ظروف و اقلام یک بار مصرف برای مواقعی استفاده می شوند که یا دسترسی به ظروف دائمی نداشته و یا حمل و نقل، شستشو و ... آن برای استفاده کننده میسر نباشد. در مواقعی هم که بخواهیم هزینه پکیج ارائه شده اقتصادی باشد، از برخی از انواع ظروف یکبار مصرف استفاده می نماییم. امروزه ظروف یکبار مصرف کاربرد های بسیار متنوعی در خانه، محل کار، کسب و کار ها، کمپینگ و سفر پیدا کرده اند. این ظروف که عمدتا از جنس پلاستیکی، کاغذی، طلق و .. می باشند عبارتند از: بشقاب، کاسه، قاشق غذاخوری، غذای چایخوری، لیوان، جنگال، کارد، دیس، ظرف مایکرویو، ظروف فریزر، سفره یکبار مصرف، دستمال پاک کننده، ظرف های مهمان بر، بیرون بر، ماکروویوی، نایلون فریزر، کیسه زباله و ...