فیلتر

قیچی و لوازم برش

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
قیچی برش نمد و چرم Sharp شارپ 8 اینچ HGC-035
قیچی برش نمد و چرم Sharp شارپ 8 اینچ HGC-035
52,000 تومان
برای برش چرم و نمد از قیچی مناسب با قدرت بیشتر و تیغه های مقاوم تر نسبت به قیچی معمولی خیاطی استفاده می نماییم. قیچی برش نمد و چرم دوزی Sharp شارپ 8 اینچ طول دارد. فرم خاص دسته و تیغه این قیچی، برش ظریف را طبق الگو میسر می کند.
قیچی برش نمد و چرم Sharp شارپ 7 اینچ HGC-034
قیچی برش نمد و چرم Sharp شارپ 7 اینچ HGC-034
48,500 تومان
برای برش چرم و نمد از قیچی مناسب با قدرت بیشتر و تیغه های مقاوم تر نسبت به قیچی معمولی خیاطی استفاده می نماییم. قیچی برش نمد و چرم دوزی Sharp شارپ 7 اینچ طول دارد. فرم خاص دسته و تیغه این قیچی، برش ظریف را طبق الگو میسر می کند.
قیچی خیاطی دسته فلزی طرح گرینول رنگ طلایی + نقره ای HGC-030
قیچی خیاطی دسته فلزی طرح گرینول رنگ طلایی + نقره ای HGC-030
220,000 تومان
قیچی خیاطی در سایز و جنس های متنوع در بازار موجود می باشد. قیچی طرح گرینول ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ با دسته فلزی و در ۳ تنوع رنگ طلایی، نقره ای و ترکیبی است. این قیچی خیاطی زیبا مناسب نو عروسان، خانم های خانه دار و خیاط ها میباشد.
قیچی آرایشی  یا آرایشگری کات تک دم Relax ریلکس ۱۸ سانت آبی HGC-012-3
قیچی آرایشی یا آرایشگری کات تک دم Relax ریلکس ۱۸ سانت آبی HGC-012-3
44,400 تومان
قیچی آرایشی تک دم Relax ریلکس، یک قیچی سایز متوسط برای مصارف آرایشی و اصلاح موی سر در خانه و استفاده در آرایشگاه زنانه و مردانه است. قیچی آرایشی کات ریلکس دارای کیفیت متوسط و قیمت مناسب می باشد. دم این قیچی آبی خوش رنگ، تکیه گاه مناسب برای انگشتان دست است
قیچی آرایشی  یا آرایشگری کات تک دم Relax ریلکس ۱۸ سانت سفید HGC-012-3
قیچی آرایشی یا آرایشگری کات تک دم Relax ریلکس ۱۸ سانت سفید HGC-012-3
44,400 تومان
قیچی آرایشی تک دم Relax ریلکس، یک قیچی سایز متوسط برای مصارف آرایشی و اصلاح موی سر در خانه و استفاده در آرایشگاه زنانه و مردانه است. قیچی آرایشی کات ریلکس دارای کیفیت متوسط و قیمت مناسب می باشد. دم این قیچی سفید رنگ، تکیه گاه مناسب برای انگشتان دست است.
قیچی آرایشی  یا آرایشگری کات تک دم Relax ریلکس ۱۸ سانت نارنجی HGC-012-2
قیچی آرایشی یا آرایشگری کات تک دم Relax ریلکس ۱۸ سانت نارنجی HGC-012-2
44,400 تومان
قیچی آرایشی تک دم Relax ریلکس، یک قیچی سایز متوسط برای مصارف آرایشی و اصلاح موی سر در منزل و استفاده در آرایشگاه زنانه و مردانه است. قیچی آرایشی کات ریلکس دارای کیفیت متوسط و قیمت مناسب می باشد. دم این قیچی نارنجی رنگ تکیه گاه مناسبی برای انگشتان دست است.
قیچی آرایشی  یا آرایشگری کات تک دم Savoy ساووی ۱۸ سانت آبی HGC-002-4
قیچی آرایشی یا آرایشگری کات تک دم Savoy ساووی ۱۸ سانت آبی HGC-002-4
40,500 تومان
قیچی آرایش تک دم Savoy ساوی، یک قیچی سایز متوسط برای مصارف آرایشی و اصلاح موی سر در خانه و استفاده در آرایشگاه زنانه و مردانه است. این قیچی آرایشی کات دارای کیفیت متوسط و قیمت مناسب می باشد. دم این قیچی آبی رنگ، تکیه گاه مناسبی برای انگشتان دست است.
قیچی آرایشی  یا آرایشگری کات تک دم Savoy ساووی ۱۸ سانت مشکی HGC-002-3
قیچی آرایشی یا آرایشگری کات تک دم Savoy ساووی ۱۸ سانت مشکی HGC-002-3
40,500 تومان
قیچی آرایش تک دم Savoy ساووی، یک قیچی سایز متوسط برای مصارف آرایشی و اصلاح موی سر در خانه و استفاده در آرایشگاه زنانه و مردانه است. این قیچی آرایشی کات دارای کیفیت متوسط و قیمت مناسب می باشد. دم این قیچی مشکی رنگ، تکیه گاه مناسبی برای انگشتان دست است.
قیچی آرایشی  یا آرایشگری کات تک دم Savoy ساووی ۱۸ سانت قرمز HGC-002-2
قیچی آرایشی یا آرایشگری کات تک دم Savoy ساووی ۱۸ سانت قرمز HGC-002-2
40,500 تومان
قیچی آرایش تک دم Savoy ساووی، یک قیچی سایز متوسط برای مصارف آرایشی و اصلاح موی سر در خانه و استفاده در آرایشگاه زنانه و مردانه است. این قیچی آرایشی کات دارای کیفیت متوسط و قیمت مناسب می باشد. دم این قیچی قرمز رنگ تکیه گاه مناسبی برای انگشتان دست است.
قیچی دالبری Ka Le Mei دسته رنگی OGC-006
قیچی دالبری Ka Le Mei دسته رنگی OGC-006
17,500 تومان
قیچی های مهد، مدرسه و ساخت کاردستی کودکان دارای سایز کوچک بوده و رنگی و شکیل هستند. قیچی ارائه شده از نوع دالبری بوده که برای کارهای ملیله کاغذی، اوریگامی، ساخت کارت دعوت و عروسی، کاردستی به کار می رود. این قیچی دارای دسته پلاستیک و تیغه فولادی می باشد.
قیچی مهد Ka Le Mei غلاف دار OGC-005
قیچی مهد Ka Le Mei غلاف دار OGC-005
17,400 تومان
قیچی کوچک Ka Le Mei، دارای کاربرد برای دانش آموزان، کودکان، مهد کودک ها و همینطور کار های عمومی سبک از قبیل کاردستی می باشد. این قیچی غلافدار ساخت کشور چین بوده و دارای کیفیت متوسط و قیمت مناسب می باشد.
قیچی مهد کودک و دبستان بدون غلاف Simbal سیمبال OGC-004
قیچی مهد کودک و دبستان بدون غلاف Simbal سیمبال OGC-004
17,700 تومان
قیچی کوچک Simbal سیمبال، دارای کاربرد برای دانش آموزان، کودکان، مهد کودک ها و همینطور کار های عمومی سبک از قبیل کاردستی می باشد. این قیچی بدون غلاف ساخت کشور چین بوده و دارای کیفیت متوسط و قیمت مناسب می باشد.
1 2 3

لوازم خرازی - قیچی و وسایل برش Scissors & Sewing Tools

لوازم خرازی قیچی و ابزار برش

خیاطی، گلدوزی، گلسازی، کاردستی، چرم دوزی، آرایشگری و ... از هنر هایی است که از قدیم الایام مورد توجه سراسر مردم جهان و همینطور ایرانیان بوده است. با توجه به توسعه صنایعی مانند نساجی، دوزندگی، آرایش و ... نیاز به طراحی و تولید ابزار و تجهیزات این صنعت نیز برجسته تر می شد. از لوازم اساسی و پرکاربردی که در تولیدی های خیاطی، مزون ها، آرایشگاه های زنانه و مردانه و کارگاه های صنایع دستی مورد استفاده قرار می گیرد، قیچی و سایر ابزار و لوازم برش است. فارغ از نوآوری هایی که در طراحی دسته و تیغه های قیچی ها صورت می پذیرد، اما ساختار کلی آنها شبیه به هم می باشند. در بخش خرازی فروشگاه اینترنتی بزرگ کالا و ابزار سیمرغ شما می توانید قیچی های متنوع خیاطی، آرایشی، مدرسه، مهد و ... را مشاهده بفرمایید.

وسایل خرازی - قیچی و لوازم برش Cutting Tools

مطالعه انواع قیچی و ابزار برش

برای آشنایی بیشتر با قیچی و ابزار برش اینجا را کلیک نمائید