ابزار و لوازم آشپزخانه

بازدید: 22924

ابزار و لوازم آشپزخانه - سیمرغ هوم

 وسایل و لوازم آشپزخانه kitchen appliances

ابزار و لوازم آشپزخانه Kitchen Wares & Tools وسایلی هستند که در امور مربوط به آشپزی و پخت و پز در آشپزخانه های خانگی و رستوران ها، مورد استفاده می گیرند. ابزار و لوازم آشپزی مناسب و با کیفیت، کار را برای تهیه غذا و پخت و پز در آشپزخانه های معمولی و مدرن خانگی و صنعتی ساده نموده، به گونه ای که با زحمت کم و ایمنی مناسب، کارهایی مانند باز کردن درب کنسرو، پوست کردن سیب زمینی، خرد کردن، خلال کردن، اسلایس کردن، رنده کردن میوه و سبزیجات و همینطور سایر امور مربوط به آماده سازی و پخت و پز را می توان با آنها انجام داد. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از وسایل و لوازم آشپزخانه غیر از اینکه حرفه ای و مدرن شده اند، در زیبایی و شکیل تر شدن نتیجه کار نیز، کمک شایانی می نمایند. وسایل و لوازم آشپزخانه Kitchen Appliances برای خانم های خانه دار و کدبانو های با سلیقه، دستیاران مناسبی هستند. اگر کدبانوی هنرمند در آشپزی، ابزار مناسب و با کارایی مطلوب داشته باشد، به طور حتم از توان، مهارت و هنر خود بهترین نتیجه را گرفته و مورد تحسین میهمانان واقع خواهد شد.

تنوع لوازم آشپزخانه

وسایل و لوازم آشپزخانه مدرن Modern Kitchenware Items

لوازم و وسایل آشپزخانه می تواند شامل ابزار آشپزی زیر گردند: چاقو و کارد آشپزی، قیچی آشپزخانه، کفگیر، ملاقه، رنده، آبکش، تخته گوشت، ست های چند پارچه، اسکوپ بستنی، ترازو، گوشت کوب، سیخ کباب، انبر سالاد، قاشق، چنگال، گردو شکن، بادام شکن، زعفران ساب، خرد کن و اسلایسر، قیف، بیفتک کوب، آبلیمو گیر، قیچی آشپزخانه، خلال کن سیب زمینی، چاقو تیز کن، الک آشپزخانه، صافی، پوست کن، پیتزا بر، در باز کن، کنسرو باز کن، صافی چای، هم زن دستی، رنده گوجه فرنگی، بیفتک کوب، چنگال زیتون خوری، قیچی قند، آب پاش، فرچه روغن، سرتاس، پیمانه، پیاز خرد کن، انواع پوست کن، سیر له کن، تخم مرغ بر، ساطور، تخته گوشت، کارد تیز کن، فلاسک چای، قهوه ساز دستی، اسپرسو ساز دستی، کفگیر، شعله پخش کن، اسپند دود کن، فلافل زن، جا اسکاچ، کتری، غذا ساز دستی، زود پز، انواع دیگ و قابلمه، انواع ماهیتابه، سیخ کباب، توری کباب، ماگ دستی، قالب کیک، آب انار گیر، سیر له کن، خمیر بر، سطل برنج، آبکش، ست های قاشق و چنگال و چاقوی مسافرتی، نمک دان، ادویه پاش، فلفل ساب، فندق شکن، کف ساز، چاقو اره ای، هاون، چاقو تیزکن، قفل هوا، وردنه، کفگیر روغن گیر، قالب تخم مرغ، کباب زن دستی، سوسیس پمپ کن، قاشق چوبی، قالب کتلت، همبرگر زن دستی، تایمر آشپزخانه، ترازو آشپزخانه، کارد برش پنیر، خرد کن و رشته کن سبزیجات، زیر قاشقی کنار گاز، سبزی خرد کن، انبر یخ، انار دون کن، خلال کن دستی، انبر چنگال، آسیاب دستی، دما سنج فر، همزن شربت، پوست کن هویج، قند شکن، چرخ گوشت دستی، زیر قاشقی، ظروف پلاستیکی، ظروف مسی، ظروف روحی، ظروف سفالی، لوازم قنادی و تهیه شیرینی  و کیک، ظروف بامبو، منسوجات و کاور های آشپزخانه، ظروف یکبار مصرف، لوازم پلاستیکی آشپزخانه و سایر موارد دیگر. با پیشرفت طراحی و تولید لوازم آشپزخانه، امروزه در بازار، ابزار و وسایل برقی آشپزخانه را نیز در مدل های متنوع و مدرن می توان یافت.

لوازم آشپزخانه مدرن Modern Kitchenware List

گروه بندی وسایل و لوازم آشپزخانه

لوازم آشپزخانه - گروه نظم دهنده و ظروف پلاستیکی

نظم دهنده و ظروف پلاستیکی آشپزخانه Kitchen Plastic Containers & Organizers از وسایل پر کاربرد هر آشپزخانه که در بین خانم های خانه دار بسیار پر طرفدار می باشد، ابزار و اقلام پلاستیکی مانند ارگانایزر ها و ظرف های پلاستیکی بوده که هم در تهیه و نگهداری مواد غذایی به کار رفته و هم در نظم دهی به میوه، سبزیجات و صیفی جات نیز به کار می رود. نظم دهنده و ظروف پلاستیکی آشپزخانه در طرح و مدل های متنوع تولید می شوند.

ظروف پلاستیکی آشپزخانه و نظم دهنده ها Kitchen Plastic Container

مشاهده و اطلاع از قیمت نظم دهنده، ظروف و لوازم پلاستیکی آشپزخانه

لوازم آشپزخانه - گروه قاشق، چنگال و چاقو

از ضروری ترین و مهم ترین ظروف در هر آشپزخانه و رستورانی قاشق، چنگال و کارد است.برای سرو نمودن غذا به کارگیری انواع قاشق، چنگال و کارد در منزل، رستوران، فست فود و ... الزامی می باشد. انتخاب قاشق و چنگال مناسب و زیبا به تزئین میز ناهار خوری و سفره آرایی شما نیز کمک می نماید. قاشق و چنگال و همینطور چاقو ها در طرح و مدل های طراحی و تولید می گردند.

لوازم آشپزخانه - قاشق، چنگال و چاقو Spoon, Fork & Knives

مشاهده و اطلاع از قیمت قاشق، چنگال و چاقو های آشپزخانه

لوازم آشپزخانه - گروه رنده، آسیاب و خردکن

برای تهیه و پخت مواد اولیه غذایی برای آشپزی، در بسیاری از موارد غیر از قطعه کردن مواد اولیه نیازمند به خرد کردن، پودر کردن و یا له کردن مواد غذایی می باشیم. در چنین شرایطی بر حسب اینکه ماده اولیه غذایی چیست و تا چه ابعادی نیاز است خرد شود، از ابزار و لوازم آشپزخانه مناسب مانند رنده دستی، رنده برقی، آسیاب قهوه برقی، آسیاب قهوه دستی، له کن و ... می توان استفاده نمود.

لوازم آشپزخانه - رنده، آسیاب، اسلایسر و خرد کن

مشاهده و اطلاع از قیمت رنده، آسیاب و له کن آشپزخانه

لوازم آشپزخانه - گروه ابزار دستی آشپزی

ابزار دستی و خرده ریز آشپزی مشتمل بر طیف گسترده ای از ابزار و وسایلی است که برای آماده سازی، تهیه پیش غذا، دسر و غذا در آشپزخانه، توسط کدبانوی خانه دار، مورد استفاده قرار می گیرد. جدا از نوع وظیفه ای که این ابزارآلات و خرده ریز آشپزی بر عهده دارند، از جنس پلاستیک، استیل، روی، فولادی و ... طراحی و تولید می شوند. گروه اقلام و ابزار دستی آشپزخانه می توانند شامل موارد زیر باشند: چوب پنبه باز کن، قیف، خامه پخش کن، خامه ریز، کاغذ روغنی، پوست کن، خمیر گیر، گوشتکوب، پوشش آلومنیمی، در باز کن، پیمانه، سرطاس، رنده، ملاقه، ساطور، هاون، تخته برش، ساطور، هاون، سبزی خرد کن، وردنه، هسته گیر، سیخ کباب های چوبی و فلزی، همزن دستی، پوستکن میوه و صیفی جات، کفگیر، انبر سالاد، اسپند، قیف، فلافل زن، کباب زن، پوره ساز، هسته گیر، تخته آشپزخانه، بادام شکن، فرچه روغن، انبر یخ، صافی چای، فندق شکن و ...

ابزار و لوازم دستی آشپزخانه

مشاهده و اطلاع از قیمت لوازم و ابزار دستی آشپزخانه

لوازم آشپزخانه - گروه ابزار میوه و صیفی جات

بخش ابزار و لوازم میوه جات شامل ۲ گروه از وسایل آشپزخانه می شود. بخش اول به لوازم و ابزاری اختصاص دارد که برای تهیه آبمیوه های طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد و گروه دوم مربوط به ابزاری است که برای تزئین میوه و صیفی جات استفاده مورد استفاده قرار می گیرند. این وسایل عمدتا از متریال فلزی مانند استیل و همینطور از پلاستیک های با کیفیت مناسب و بی خطر تولید می گردند.

ابزار آبمیوه گیری و میوه آرایی

مشاهده و اطلاع از قیمت ابزار میوه آرایی و صیفی جات

لوازم آشپزخانه - گروه نظم دهنده و ظروف فلزی

این بخش از لوازم آَشپزخانه به ارائه نظم دهنده ها و ظروف فلزی کاربردی در آشپزی، سرو و نگهداری مواد غذایی پرداخته که شامل اقلامی مانند تابه های معمولی، کودک، ماهیتابه وافل، سبد و توری سرخ کن، سیخ کباب، ظرف غذا یا لانچ باکس فلزی، تابه پنکیک و ... می باشد.

اسلایسر و خرد کن آشپزخانه

مشاهده و اطلاع از قیمت نظم دهنده و ظروف فلزی

لوازم آشپزخانه - گروه اجاق گاز و لوازم آتش

این بخش از لوازم آَشپزخانه شامل لوازم، تجهیزات و ابزار برپایی آتش، کباب و ... در منزل و پیک نیک و کمپینگ بوده که می تواند اقلام زیر را شامل گردد: انواع اجاق گاز خانگی و سفری، فندک، کیسه های پخت نان و سیب زمینی، سیخ کباب های فلزی و چوبی، قرص و ژل آتش زا، کپسول گاز فندک، آتش گردان، منقل و استند سفری و ... 

وسایل برپایی آتش و حرارت

مشاهده و اطلاع از قیمت اجاق و لوازم آتش و حرارت

لوازم پارچه ای و منسوجات آشپزخانه

این گروه لوازم آَشپزخانه شامل لوازم پارچه ای و منسوجات مرتبط با آشپزی بوده که می توانند شامل دستگیره، دم کنی، حوله آشپزخانه، پیش بند، کاور لباسشویی، کاور ماکروفر، کیف و کاور قابلمه و .... باشد. امروزه خانم های کدبانو در منزل و آشپزخانه و عروس خانم های جوان در جهیزیه خود لوازم پارچه ای و منسوجات بسیار کاربردی و زیبا را لحاظ کرده که هم بسیار کاربردی بوده و هم با طرح و رنگ های زیبا و متنوع موجب جلوه ویژه به دکوراسیون منزل و آشپزخانه می گردد.

لوازم پارچه ای و منسوجات آشپزخانه

مشاهده و اطلاع از قیمت لوازم پارچه ای و منسوجات آشپزخانه

قالب کیک و شیرینی و مواد غذایی

این گروه لوازم آَشپزخانه شامل قالب های مرتبط با تهیه و پخت کیک، شیرینی1ف همبرگر، پیراشکی و ... می باشد. قالب های تهیه کیک، شیرینی، کوکی و غذا های مختلف از جنس فلزی، پلاستیکی، استیل، چدن و ... می باشند.

قالب مواد غذایی آشپزخانه

مشاهده و اطلاع از قیمت قالب کیک و مواد غذایی آشپزخانه

 مشاهده و اطلاع از قیمت قیچی های آشپزخانه و قند

فروش قیچی آشپزخانه

 مشاهده و اطلاع از قیمت لوازم و ظروف نوشیدنی گرم آشپزخانه

لوازم و ظروف نوشیدنی گرم

 مشاهده و اطلاع از قیمت لوازم نوشیدنی سرد آشپزخانه

لوازم نوشیدنی خنک آشپزخانه

 مشاهده و اطلاع از قیمت لوازم برقی آشپزخانه

 مشاهده و اطلاع از قیمت ابزار و لوازم روی سینک ظرفشویی

ابزار و لوازم سینک ظرفشویی

 مشاهده و اطلاع از قیمت اقلام و ظروف یکبار مصرف آشپزخانه

 مشاهده و اطلاع از قیمت لوازم دکوری و تزئینات آشپزخانه

خرید آنلاین ابزار و لوازم آشپزی و آشپزخانه

مشتریان محترم در تهران و تمامی نقاط کشور می توانند وسایل و لوازم آشپزخانه جدید مورد نیاز خود را با سریع ترین زمان ممکن و با تضمین قیمت و گارانتی اصالت کالا، از فروشگاه اینترنتی بزرگ کالا و ابزار سیمرغ تهیه نموده و از تخفیف و هدایای مربوطه برخوردار گردند.

فیلم ابزار و لوازم آشپزی

مشاهده و دانلود فیلم ابزار و لوازم جالب و کاربردی برای آشپزی و آشپزخانه

مشاهده و دانلود کلیپ معرفی ۱۰ گروه ابزار و لوازم ضروری آشپزخانه