فیلتر

ابزار و لوازم آشپزخانه و آشپزی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
تراول ماگ یا لیوان مسافرتی داخل استیل رنگی 380ml درب دار با جعبه HMU-012
تراول ماگ یا لیوان مسافرتی داخل استیل رنگی 380ml درب دار با جعبه HMU-012
159,900 تومان
تراول ماگ یا لیوان سفری از ظروف پرگاربرد در کمپینگ، سفر، کوهنوردی، ماهیگیری و منزل می باشد. تراول ماگ ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ، با جدار داخلی فلزی استیل و جدار بیرونی رنگی بوده و حدود 390 میلی لیتر گنجایش نوشیدنی گرم و سرد را دارد.
درپوش و کاور روکش ظروف غذا، ظروف آشپزخانه و همه کاره منزل خرسی 100 عددی HAA-036
درپوش و کاور روکش ظروف غذا، ظروف آشپزخانه و همه کاره منزل خرسی 100 عددی HAA-036
89,000 تومان
برای حفظ و نگهداری مواد غذایی و حفظ نکات بهداشتی مواد خوراکی در یخچال، آشپزخانه و سفر می باید نکات بهداشتی را رعایت نمود. کاور و روکش همه کاره خرسی ارائه شده مناسب ظروف آشپزخانه، کاسه و کاربرد های دیگر خانگی میباشد. کاور و روکش همه کاره خرسی 100 عددی است.
قیچی و ابزار چند منظوره آشپزخانه Heng Lizi غلاف دار HGC-045
قیچی و ابزار چند منظوره آشپزخانه Heng Lizi غلاف دار HGC-045
146,000 تومان
امروزه کاربرد ابزار و لوازم چند کاره در آشپزی و آَشپزخانه، مورد توجه زیادی واقع شده است. قیچی آشپزخانه Heng Lizi ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ، چند کاره بوده و به غیر از برش مواد غذایی به عنوان ابزار درب بازکن، گردو شکن و ... نیز قابل کاربرد است.
ظرف غذا و لانچ باکس استیل مستطیل Todomoi تودومویی سوپاپ دار یک طبقه HZF-025
ظرف غذا و لانچ باکس استیل مستطیل Todomoi تودومویی سوپاپ دار یک طبقه HZF-025
260,000 تومان
لانچ باکس یا ظرف نهار بری برای نگهداری و حمل غذا و مواد غذایی در محیط کار، تحصیلی، سفر مورد استفاده قرار می گیرد. لانچ باکس Todomoi ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با ظاهر زیبا دارای بدنه استنلس استیل و درب پلاستیکی واشر و سوپاپ دار است.
ظرف و قوطی فلزی طلایی مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی قطر 6.5 سانت فروش تک و تعداد HZZ-003
ظرف و قوطی فلزی طلایی مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی قطر 6.5 سانت فروش تک و تعداد HZZ-003
13,400 تومان
قوطی فلزی طلایی رنگ، دارای ظاهر زیبا برای بسته بندی زعفران، هل، صنایع آرایشی، محصولات بهداشتی، صابون ابرو، واکس مو، شکلات سازی، صنایع شیرینی پزی، شمع های عطری و تزئینی، ساچمه تفنگ بادی و ... کاربرد داشته و دارای قطر 6.5 سانت است
ظرف و قوطی فلزی طلایی مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی قطر 4.5 سانت فروش تک و تعداد HZZ-002
ظرف و قوطی فلزی طلایی مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی قطر 4.5 سانت فروش تک و تعداد HZZ-002
8,000 تومان
قوطی فلزی طلایی رنگ، دارای ظاهر زیبا برای بسته بندی زعفران، هل، صنایع آرایشی، محصولات بهداشتی، صابون ابرو، واکس مو، شکلات سازی، صنایع شیرینی پزی، شمع های عطری و تزئینی، ساچمه تفنگ بادی و ... کاربرد داشته و دارای قطر 4.5 سانت است
ظرف و قوطی فلزی طلایی مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی قطر 3.5 سانت فروش تک و تعداد HZZ-001
ظرف و قوطی فلزی طلایی مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی قطر 3.5 سانت فروش تک و تعداد HZZ-001
6,200 تومان
قوطی فلزی طلایی رنگ، دارای ظاهر زیبا برای بسته بندی زعفران، هل، صنایع آرایشی، محصولات بهداشتی، صابون ابرو، واکس مو، شکلات سازی، صنایع شیرینی پزی، شمع های عطری و تزئینی، ساچمه تفنگ بادی و ... کاربرد داشته و دارای قطر 3.5 سانت است.
ظرف و قوطی کریستال کرم و ژل گرد 20 گرم درب مشکی فروش تک و تعداد PZJ-025
ظرف و قوطی کریستال کرم و ژل گرد 20 گرم درب مشکی فروش تک و تعداد PZJ-025
7,600 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم های پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به ظروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیک کریستالی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به 20 گرم و با درب مشکی است.
ظرف و قوطی کریستال کرم و ژل گرد 20 گرم درب شفاف فروش تک و تعداد PZJ-024
ظرف و قوطی کریستال کرم و ژل گرد 20 گرم درب شفاف فروش تک و تعداد PZJ-024
7,600 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم های پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به ظروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیک کریستالی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به 20 گرم و با درب شفاف است.
ظرف و قوطی کریستال کرم و ژل گرد ۱۰ گرم درب سفید فروش تک و تعداد PZJ-023
ظرف و قوطی کریستال کرم و ژل گرد ۱۰ گرم درب سفید فروش تک و تعداد PZJ-023
2,600 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم های پوست و زیبایی و انواع ژل، نیاز به ظروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیک کریستالی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به ۱۰ گرم و با درب سفید است.
ظرف و قوطی کریستال کرم و ژل گرد ۵ گرم درب سفید فروش تک و تعداد PZJ-020
ظرف و قوطی کریستال کرم و ژل گرد ۵ گرم درب سفید فروش تک و تعداد PZJ-020
2,300 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم و لوسیون پوست و زیبایی و ژل، نیاز به ظروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیک کریستالی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به ۵ گرم و با درب سفید است.
ظرف تستر و قوطی کریستال کرم و ژل گرد ۵ گرم درب مشکی فروش تک و تعداد PZJ-022
ظرف تستر و قوطی کریستال کرم و ژل گرد ۵ گرم درب مشکی فروش تک و تعداد PZJ-022
2,300 تومان
برای نگهداری، حمل و نقل و بعضا فروش مواد بهداشتی و زیبایی مانند کرم و لوسیون پوست و زیبایی و ژل، نیاز به ظروف مناسب می باشد. ظرف و قوطی درب دار پلاستیک کریستالی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ با مقطع گرد با ظرفیت معروف به ۵ گرم و با درب مشکی است.
1 2 3 ... 45 46 47

لوازم آشپزخانه - وسایل پخت و پز و آشپزی

لوازم آشپزخانه - وسایل پخت و پز و آشپزی آسان

لوازم آشپزخانه و آشپزی گروهی از ابزار، ظروف و لوازمی بوده که در تهیه و تدارک پیش غذا(دسر ها)، میوه آرایی، سفره آرایی و پخت و پز غذا کاربرد دارند. لوازم آشپزی و آشپزخانه Cooking & Kitchen Ware شامل طیف وسیع و متنوع از ابزار و لوازم مورد نیاز برای آشپزی است که هر خانم کدبانو در آشپزخانه منزل و همینطور سرآشپز های حرفه ای در رستوران و فست فود ها به آن نیاز دارند. لوازم آشپزخانه را می توان در دسته بندی متنوع و از نقطه نظر های مختلف مورد بررسی قرار داد. از گروه های متداول در لوازم آشپزخانه و آَشپزی در فروشگاه های آنلاین می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • لوازم آشپزی
 • ابزار آشپزخانه
 • اسباب و وسایل آشپزخانه
 • ظروف آشپزی
 • ابزار و لوازم پذیرایی
 • منسوجات آشپزخانه
 • ابزار و لوازم نظافت و آشپزی

اقلام و وسایل آشپزی متداول در هر خانه و جهیزیه عروس

بر حسب اینکه بانوان محترم و نو عروسان چه لوازم و سطح کاربردی را از لوازم آشپزی ضروت بدانند، تعدادی از وسایل آشپزی را مورد خرید روزانه یا در جهیزیه قرار می دهند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

چرخ گوشت، پلوپز، توستر، مایکروویو، باربیکیو، ماکروفر، آبکش، الک،زودپز، آرام پز، سرخ کن برقی، برشته کن، هواپز، کتری برقی، قهوه جوش، اسپرسو ساز، موکاپات، سماور، دیگ و قابلمه،بشقاب، پیش دستس و وردست، قاشق، چنگال، تخته آشپزی، تخته سرو، درب قوطی باز کن، ساطور، سیخ کباب، قالب کوکی و شیرینی، کارد و چاقو، وردنه، هسته گیر، آبمیوه گیری، آرام پز، اجاق گاز، ، کباب پز و ...

لوازم آشپزخانه و آشپزی سیمرغ

لوازم آشپزخانه در فروشگاه اینترنتی سیمرغ - در گروه سیمرغ کیچن Simorgh Kitchen در دسته بندی های زیر و برای سهولت جستجوی مشتریان محترم، ارائه گردیده است. قابل توجه اینکه محصولات ارائه شده هم شامل لوازم آشپزخانه ارزان قیمت و حراجی بوده و هم لوازم آَشپزی با کیفیت مناسب و با رده قیمت متوسط به بالا.

نظم دهنده و ظروف پلاستیکی آشپزی و آشپزخانه

وسایل و لوازم آشپزی و آشپزخانه - نظم دهنده و ارگانایزر پلاستیکی

از اقلام پرطرفدار هر آشپزخانه که در بین خانم های خانه دار و آشپزخانه منازل بسیار پرکاربرد می باشد، ابزار و اقلام پلاستیکی مانند ارگانایزر ها و ظرف های پلاستیکی Kitchen Plastic Dishes & Containers، جا قاشقی، ظروف یکبار مصرف، بطری و قمقمه پلاستیکی، آبمیوه گیری دستی پلاستیکی، جامایع ظرفشویی، جا ادویه و ... می باشد که در طرح و مدل های متنوع تولید می شوند. از محاسن ظروف و لوازم پلاستیکی آشپزخانه سبک بودن، مقاومت در برابر خوردگی، ارزان بودن و تنوع رنگ و طرح می باشد. ارگانایزر و ظروف پلاستیکی موجود در بازار کشور عمدتا تولید ملی بوده و کیفیت های متوسط تا خوب و قیمت های مناسب دارند. در انتخاب لوازم پلاستیکی آشپزخانه دقت بفرمایید که پلاستیک ها رنگ های شفاف، یکنواخت و بدون رگه ای داشته و ترجیحا رنگ روشن تری داشته باشند.

قاشق، چنگال و چاقو

لوازم آشپزخانه - قاشق، چنگال و چاقو

از ضروری ترین و مهم ترین ظروف در هر آشپزخانه، رستوران و مراکز تهیه و سرو غذا، قاشق، چنگال و کارد Kitchen Spoon, Fork & Knives است. انتخاب قاشق و چنگال مناسب و زیبا به تزئین میز ناهار خوری نیز کمک می نماید. قاشق و چنگال و همینطور چاقو ها در طرح و مدل های مختلف ساخته می شوند. برند های موجود در بازار کشور عبارتند از: ورساچه، کاراجا، فونیکس، رکوکو، ایکیا، سی اند اس، آنجل، ام جی اس، بی وی کی، استوکز، ای ان سی، کوچن پروفی، هخامنش، هوم لوکس، زنجان و ... . در انتخاب قاشق، چنگال و کارد سرو غذا می بایستی علاوه بر زیبایی به کیفیت متریال آن نیز توجه نمود. قاشق و چنگال های فلزی می بایستی در قسمت های اصلی در تماس با غذا و مواد خوراکی از جنس استیل ضد زنگ Stainless Steel fhakn. دسته قاشق و چنگال می تواند از متریال غیر فلزی دیگر مانند چوب، پلاستیک، شیشه و .. باشد.

رنده، آسیاب و له کن آشپزی

کاربرد رنده آشپزخانه

در آماده سازی مواد غذایی برای آشپزی، در بسیاری از موارد غیر از قطعه کردن مواد اولیه نیازمند به خرد کردن، پودر کردن و یا له کردن مواد غذایی می باشیم. در چنین شرایطی بر حسب اینکه ماده اولیه غذایی چیست و تا چه سایزی می بایستی خرد شود، از ابزار آشپزخانه مناسب مانند رنده، آسیاب، له کن Kitchen Grinder & Grater و ... استفاده می کنیم.

لوازم و ابزار دستی آشپزخانه و آشپزی 

ابزار و لوازم دستی آشپزخانه

ابزار دستی و خرده ریز آشپزی Cooking Handy Tools & Accessories شامل طیف وسیعی از ابزار و وسایلی است که برای آماده سازی، تهیه پیش غذا، دسر و غذا در آشپزخانه، توسط کدبانوی خانه دار، مورد استفاده قرار می گیرد. فارغ از نوع وظیفه ای که این ابزارآلات و خرده ریز آشپزی بر عهده دارند، از جنس پلاستیک، استیل، روحی، فولادی  و ... ساخته می شوند.

ابزار میوه و صیفی جات

ابزار میوه آرایی

این بخش شامل ۲ گروه از ابزار و وسایل آشپزخانه می شود. بخش اول به لوازم و ابزاری اختصاص دارد که برای تهیه آبمیوه های طبیعی Fruit Juice Maker مورد استفاده قرار می گیرد و گروه دوم مربوط به ابزاری است که برای تزئین میوه و صیفی جات Fruit Accessories استفاده مورد استفاده قرار می گیرد.

نظم دهنده و ظروف فلزی

لوازم آشپزخانه - ظروف و نظم دهنده های فلزی

در این بخش از فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ مشتریان محترم، محصولات، ظروف استیل و روحی و همینطور ارگانایزر های فلزی کاربردی در آشپزخانه را ملاحظه خواهند نمود. این بخش شامل آویز جا کیسه، جا نیلونی، کیک پز های فلزی، ظروف غذا سفری و ... می باشد.

اسلایسر، خرد کن و خلال کن آشپزخانه

اسلایسر و خرد کن آشپزخانه

برای آماده سازی و پخت و پز مواد غذایی و یا میل نمودن میوه ها و صیفی جات، معمولا می بایستی آنها را به قطعات کوچکتر تبدیل نمود، این کار توسط اسلایسر و خرد کن Kitchen Slicer & Chopper صورت می پذیرد. برای خرد و یا اسلایس کردن مواد غذایی در آشپزخانه، ابزار و لوازم متعدی وجود دارد که در این بخش از فروشگاه اینترنتی بزرگ کالا و ابزار سیمرغ، به طور مختصر مورد بررسی واقع می گردند.

اجاق و لوازم آتش و حرارت

وسایل برپایی آتش و حرارت

این بخش از فروشگاه لوازم آشپزخانه سیمرغ، اختصاص به ارائه اجاق گاز های کوچک کمپینگ و مسافرتی و همینطور اقلام مربوط به پخت و پز، وسایل کباب کردن و خرده ریز مربوط به ایجاد آتش و حرارت دارد. این قسمت شامل محصولاتی است که به طور مشترک در ایجاد آتش و حرارت هم در آشپزخانه و هم در کمپینگ، کوهنوردی و سفر مورد استفاده قرار می گیرند که از آن جمله می توان به محصولات زیر اشاره نمود: منقل تاشو مسافرتی، منقل سفری استندی، انواع فندک های آشپزخانه، انواع آتش زنه و کبریت، کپسول های اجاق گاز و کپسول پر کردن فندک، قرص و ژل آتش، سیخ کباب چوبی، سیخ کباب فلزی، منقل های کباب آماده، اجاق گاز مسافرتی و انواع اجاق های خوراک پزی، لوازم جانبی اجاق ها و ...

منسوجات و سرویس پارچه ای آشپزخانه

منسوجات و حوله آشپزخانه

این بخش از فروشگاه لوازم آشپزخانه سیمرغ اختصاص به ارائه انواع منسوجات و لوازم پارچه ای و حوله ای مورد کاربرد در آشپزی و آشپزخانه می باشد. منسوجات آشپزخانه می توانند شامل انواع پیش بند آشپزی، حوله، دستمال آشپزخانه، ارگانایزرهای پارچه ای ظروف و ... باشد.

قالب های مواد غذایی و تهیه کیک و شیرینی

قالب مواد غذایی آشپزخانه

در گذشته مواد اولیه غذاهای خوشمزه ایرانی مانند کتلت، کوکو، شامی کباب، فلافل، همبرگر و ... با دست فرم داده و طبخ می شده اند. امروزه خانم های خانه دار با سلیقه، عمدتا علاقه مند هستند تا این غذاها دارای شکل، حجم و فرم یکسانی باشند. فرم و شکل یکنواخت کتلت، شامی و ... هم به زیبایی میز غذا و سفره آرایی کمک کرده و هم اشتهای به خوردن غذا در میهمانی, بین اعضای خانواده و به ویژه کودکان را زیادتر می نماید. برای انجام این مقصود قالب های مواد غذایی Food Molds طراحی و تولید گردیده اند. قالب های مواد غذایی در فرم و شکل های متنوع مانند دایره، ستاره، قلب، بته جقه و ... طراحی  و تولید می گردد. لوازم قنادی، تهیه شیرینی و کیک نیز قالب های خاص خود را داشته که توسط کدبانوی ایرانی قابل استفاده می باشند. مشتریان محترم از تهران، سراسر کشور، افغانستان، عراق و ... می توانند لوازم و وسایل آشپزخانه و همینطور قالب های مواد غذایی را از فروشگاه اینترنتی ابزار و کالای سیمرغ با قیمت ارزان سفارش داده و به راحتی درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرند.

قیچی های آشپزخانه و قند خرد کن

فروش قیچی آشپزخانه

قیچی های آشپزخانه Kitchen Scissors از ابزار کاربردی در امور آماده سازی مواد غذایی و آشپزی می باشند. از قیچی های آشپزخانه می توان برای تکه کردن، بریدن ماهی، گوشت و سایر مواد غذایی استفاده نمود. قیچی های آشپزخانه در طرح،  مدل و به نام های مختلف طراحی و تولید می گردند.

لوازم و ظروف نوشیدنی گرم

لوازم و ظروف نوشیدنی گرم

این بخش از فروشگاه اینترنتی و لوازم آشپزخانه سیمرغ، اختصاص به وسایل و اقلامی از آشپزخانه دارد که مربوط به نوشیدنی های گرم مانند چای، قهوه، دمنوش ها، هات چاکلت، اسپرسو و ... می باشند. وسایل تهیه و میل نمودن نوشیدنی گرم در این بخش شامل موارد زیر می باشد: قهوه جوش و اسپرسو ساز، کتری، قوری، انواع ماگ، فرنچ پرس، دمنوش ساز، سماور، کتری برقی

لوازم و ظروف نوشیدنی خنک و سرد

لوازم نوشیدنی خنک

نوشیدنی های خنک یا سرد شامل آن دسته از نوشیدنی هایی مانند آب، نوشابه، آبمیوه، شربت ها و ... می باشند. از نوشیدنی های خنک برای رفع تشنگی و به ویژه در هوای گرم در منزل، محیط کار و یا کمپینگ و سفر استفاده می شود. در این بخش از فروش لوازم آشپزخانه سیمرغ، به ارائه ابزار و لوازم مرتبط با تهیه و نگهداری نوشیدنی های خنک پرداخته می شود. این اقلام شامل کلمن، قمقمه، پارج آب، لیوان، ابزار آبمیوه گیری و ... می باشد.

لوازم برقی آشپزخانه

لوازم برقی آشپزخانه

لوازم و ابزار برقی آشپزخانه Electrical Kitchenware شامل طیف گسترده ای از اقلام مرتبط با تهیه غذا و آشپزی بوده، که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود: کتری برقی، قهوه ساز برقی، تخم مرغ پز، دمنوش ساز، بخار پز، آبمیوه گیری، آسیاب برقی، ترازوی آشپزخانه، همزن، خرد کن، همزن برقی، اسپرسو ساز، گوشتکوب برقی و ... می باشد. مشتریان محترم از اقصی نقاط کشور می توانند وسایل و لوازم برقی مورد نظر و موجود موجود در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ را با شرایط تضمین قیمت مورد خریداری قرار دهند.

ابزار و لوازم روی سینک ظرفشویی آشپزخانه

ابزار و لوازم سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی آشپزخانه یکی از جاهایی است که خانم های خانه دار زمان زیادی را در کنار آن چه برای موضوعات شستشو و چه برای آماده سازی برخی از مواد غذایی صرف می نمایند. امروزه برای رو و داخل سینک وسایل و اکسسوری های متنوع Sink Accessories طراحی و تولید می شوند. این لوازم آشپزخانه مرتبط با سینک می تواند شامل موارد زیر باشد: آبچکان، سبد های کشویی، جای قاشق و چنگال، تفاله گیر و صافی سینک، آبگیر های روی سینک، جا اسکاچی، جا مایع ظرفشویی، قلاب های آبچکان سینک و سایر موارد مشابه.

اقلام و ظروف یکبار مصرف آشپزخانه

لوازم و ظروف یکبار مصرف آشپزخانه

ظروف و اقلام یک بار مصرف برای مواقعی استفاده می شوند که یا دسترسی به ظروف دائمی نداشته و یا حمل و نقل، شستشو و ... آن برای استفاده کننده میسر نباشد. در مواقعی هم که بخواهیم هزینه پکیج ارائه شده اقتصادی باشد، از برخی از انواع ظروف یکبار مصرف استفاده می نماییم. امروزه ظروف یکبار مصرف کاربرد های بسیار متنوعی در خانه، محل کار، کسب و کار ها، کمپینگ و سفر پیدا کرده اند. این ظروف که عمدتا از جنس پلاستیکی، کاغذی، طلق و .. می باشند.

دکور و تزئینات آشپزخانه

آشپزخانه در بین فضا های مسکونی اهمیت بسیار بالایی برای خانم های خانه دار دارد. کدبانو های ایرانی بیشترین زمان خود را برای تهیه، آماده سازی و پخت غذا در آشپزخانه سپری می کنند و منطقی است که دکوراسیون، زیبایی و تزئینات این فضا اهمیت ویژه ای داشته باد. زیبا سازی و دکوراسیون آشپزخانه لزوما به معنی صرف هزینه های گزاف نمی باشد. عمده بانوان با وسایل و لوازم ساده اقدام به تزئین کانتر آشپزخانه، پنجره، بوفه، درب یخچال و فریزر( و یا ساید بای ساید)، اپن، لوستر، پرده آَشپزخانه و ... می نمایند.

لوازم ارزان قیمت آشپزی و آشپزخانه

لوازم آشپزخانه ارزان قیمت و حراجی

با توجه به شرایط اقتصادی پیش رو و نظر به کاهش قدرت خرید اقتصادی هموطنان و همچنین پاسخ به نیاز مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی سیمرغ، در سراسر ایران عزیز در تهیه و تدارک لوازم آشپزخانه و کالا های آشپزی با قیمت ارزان، بخش حراجی این فروشگاه مطابق درخواست مشتریان گرامی ایجاد شده است. مخاطبان محترم می توانند غیر از دسته بندی و زیر گروه های محصولات آشپزی و آشپزخانه ارائه شده، به صورت سریع لوازم آشپزی با قیمت کم را در این قسمت مشاهده نموده و پس از بررسی اقدام به سفارش و خرید نمایند.

Simorgh Kitchenware, Kitchen Essentials & Appliances

Kitchen Preparation Tools & Essentials

Preparation tools & essentials in Iranian Simorgh Internet Shop are include but not limited to: Chef's Knife, Chef's Knife (Budget), Additional Resources, Cutting Board, Cutting Board (Premium), Can Opener, Measuring Cups, Measuring Spoons, Mixing Bowls, Colander, Vegetable Peeler, Potato Masher, Whisk, Salad Spinner, Grater, Shears, Citrus Juicer, Garlic Press, Paring Knife, Paring Knife (Budget), Bread Knife, Bread Knife (Budget), Honing / Sharpening Ceramic Rod, Knife Sharpener.

Kitchen Cookware & Bakeware

Simorgh Kitchen Cookware and bakeware are include: Stainless Steel Skillet, Stainless Steel Skillet (Premium), Sauté Pan, Sauté Pan (Premium), Small Saucepan, Small Saucepan (Premium), Medium Saucepan, Medium Saucepan (Premium), Large Pot, Large Pot (Premium), Cast Iron Skillet, Grill Pan, Baking Sheet Pan, Muffin Pan, Casserole Dish, Broiler Pan, Stockpot, Stockpot (Premium).

Cooking Tools & Kitchen Utensils

Cooking tools and Kitchen Untensils are include: Spatula, Stirring Spoon, Slotted Spoon, Tongs, Ladle, Oven Mitts, Trivet, Splatter Guard, Thermometer.

Appliances

Kitchen and cooking appliences are include: Immersion Blender, Immersion Blender (Premium), Kitchen Scale, Blender, Blender (Premium), Blender (Budget)

Other Kitchen Essentials

Other kitchen essentials include: Food Storage Containers, Food Storage Containers (Premium), Aluminum Foil, Parchment Paper, Towels, Sponges, Heavy Sponges, Dish Rack, Dish Rack (Premium), Ice Cube Tray, Ice Cube Tray (Premium), Small Trash Bags, Large Trash Bags, Small Trash Bin, Large Trash Bin.

 • simorgh 厨房用具和厨房用具

厨房和炊具是一组用于准备和准备开胃菜、正餐、甜点、水果装饰品和餐桌装饰品的餐具、工具和配件。 烹饪和厨房用具包括烹饪所需的各种工具和配件,这是每个女厨师在家庭厨房以及餐厅和快餐店的专业厨师所需要的。 厨房用具可以从不同的角度进行分类和审视。 Simorgh 在线商店(Simorgh Kitchen 部分)中的厨房用具分为以下类别,以便于搜索我们尊贵的客户。 值得注意的是,所提供的产品包括廉价和拍卖的厨房电器以及质量好、中高价位的厨房电器。

(این نوشتار در حال تکمیل و به روز رسانی می باشد)

1402-05-22-3

منابع References:

 • مجله اینترنتی سیمرغ مگز
 • گروه تامین و انبار کالا و ابزار سیمرغ
 • دانشنامه Wikipedia ویکی پدیا
 • www.mealime.com