فیلترانبر کابل بر و سیم لخت کن و کابل شو

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
سیم لخت کن و سیم چین کلاغی ASL-002
سیم لخت کن و سیم چین کلاغی ASL-002
ــــــ ناموجود ــــــ
انبر های سیم لخت کن عموما در برقکاری و سیم کشی و برای جدا کردن روکش سیم و کابل به کار می رود. سیم لخت کن و سیم چین کلاغی ارائه شده دارای کیفیت متوسط، برای سیم با قطر پایین و تولید کشور چین China است. این سیم لخت کن برای کارهای سبک مناسب است.
سیم لخت کن 6 اینچ Tanos تانوس ASL-001
سیم لخت کن 6 اینچ Tanos تانوس ASL-001
ــــــ ناموجود ــــــ
لخت نمودن سیم و کابل با ابزار های ویژه هم نتیجه کار را یکنواخت تر و زیبا تر نموده و هم ایمن تر می باشد. سیم لخت کن 6 اینچ تانوس Tanos دارای کیفیت مناسب و با کاربردهای عمومی می باشد.

مشخصات فنی عمومی انبر های سیم و کابل برق:

سیم لخت کن

سیم‌ لخت‌کن ابزاری برای برداشتن روکش پلاستیکی سیم و کابل بوده، بدون اینکه به خود سیم و کابل صدمه برسانیم. معمولا در عمیات برقکاری، در صورت نیاز به اتصال دو سیم مختلف را به هم و یا اتصال یک سیم به یک سوکت و یا تعمیر یک سیم و یا کابل می بایستی بخش از پوشش آن را برداشت.

سیم ‌لخت‌کن دارای مدل های مختلفی می باشد. سیم لخت کن در اندازه های متنوع و با کاربردهای گوناگون تولید می شوند. معمولا سیم لخت کن ها قسمتی هم برای بریدن و قطع کردن سیم دارند. جنس سیم لخت کن ها معمولا ازفولاد بوده و روی دسته‌های آنها را با روکش پلاستیکی پوشانده تا بتوانند عایق جریان برق الکتریسیته نیز باشند.

فروشگاه اینترنتی ابزار و کالا ی سیمرغ، تامین کننده و توزیع کننده انواع ابزارآلات دستی و کالای برق صنعتی  و ساختمانی بوده، که ارائه کننده انواع انبر کابل بر، انبر کابل شو و سیم لخت کن با برند های تیتان,استارمکس,فوجی,استنلی,اینسترومنتس,تانوس و قیمت مناسب می باشد.