فیلتر


ابزار و لوازم اندازه گیری و سنجش

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
کولیس پلاستیکی طول ۱۵۰ میلی متر MKL-051
کولیس پلاستیکی طول ۱۵۰ میلی متر MKL-051
62,400 تومان
کولیس ابزاری برای سنجش فاصله بین دو طرف یک جسم و یا درون یک قطعه می باشد. کولیس کاربرد فراوان در صنعت، مهندسی و ... دارد. کولیس معمولی ارائه شده از جنس پلاستیک بوده و دارای طول ۱۵ سانتی متر بوده و مناسب دانش آموزان است.
مولتی متر مدل DT830D دیجیتال AMM-001
مولتی متر مدل DT830D دیجیتال AMM-001
291,300 تومان
مولتی‌متر Multi Meter دستگاه اندازه‌گیری کمیت های الکتریکی مانند ولتاژ، جریان، مقاومت الکتریکی، ظرفیت خازنی و … می باشد. مولتی متر دیجیتال ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ مدل DT830D است.
متر خیاطی ماراتون Maratona قاب دار HMK-033
متر خیاطی ماراتون Maratona قاب دار HMK-033
21,100 تومان
متر از پرکاربردترین لوازم و وسایل هنر خیاطی و وسیله سنجش طول است. برای ساخت متر خیاطی باید دقت بالا بکار برد، متر خیاطی در ترسیم الگو، اندازه گیری و .. کاربرد دارد. متر خیاطی ماراتون Maratona ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ از نوع نواری قابدار میباشد.
متر خیاطی ماراتون Maratona نواری HMK-032
متر خیاطی ماراتون Maratona نواری HMK-032
19,000 تومان
متر از پرکاربردترین لوازم و وسایل هنر خیاطی و وسیله سنجش طول است. برای ساخت متر خیاطی باید دقت بالایی به کار برد، متر خیاطی در ترسیم الگو، اندازه گیری و .. کاربرد دارد. متر خیاطی ماراتون Maratona ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ از نوع نواری می باشد.
ترازو دیجیتال آویز طرح لبخند MTZ-009
ترازو دیجیتال آویز طرح لبخند MTZ-009
186,400 تومان
ترازو ها ابزار و لوازم توزین و سنجش وزن کالا، وسایل و مواد غذایی می باشد. ترازوی ارائه شده طرح فانتزی لبخند و عروسکی داشته و منبع تغذیه آن ۲ عدد باتری نیم قلمی است. ترازوی طرح لبخند دارای ویژگی کالیبره و خاموش شدن خودکار بوده و به نمایشگر دیجیتال دارد.
کولیس فلزی ورنیه Vernier طول ۱۵۰ میلی متر AKL-001
کولیس فلزی ورنیه Vernier طول ۱۵۰ میلی متر AKL-001
407,800 تومان
کولیس ابزاری برای سنجش فاصله بین دو طرف یک جسم و یا درون یک قطعه می باشد. کولیس کاربرد فراوان در صنعت، مهندسی و ... دارد. کولیس معمولی ورنیه Vernier ارائه شده از جنس فلزی بوده و دارای طول ۱۵ سانتی متر می باشد.
دماسنج و رطوبت سنج آنالوگ ADM-001
دماسنج و رطوبت سنج آنالوگ ADM-001
124,500 تومان
اندازه گیری و سنجش دما، رطوبت در محیط های مختلف خانگی، رستوران، هتل، بیمارستان، آزمایشگاه، گلخانه، مرغداری و تاسیسات همواره جز آیتم های ضروری می باشد. دستگاه دماسنج ارائه شده از نوع آنالوگ و با قیمت ارزان می باشد.
دماسنج، رطوبت سنج و ساعت دیجیتال HTC-01 کد ADM-002
دماسنج، رطوبت سنج و ساعت دیجیتال HTC-01 کد ADM-002
275,100 تومان
اندازه گیری و سنجش دما، رطوبت در محیط های مختلف خانگی، رستوران، هتل، بیمارستان، آزمایشگاه، گلخانه، مرغداری و تاسیسات همواره جز آیتم های ضروری می باشد. دستگاه دماسنج و رطوبت سنج مدل HTC-01 دیجیتالی و دارای ساعت می باشد.
مولتی متر دیجیتال پرکس Perx مدل DT830D
مولتی متر دیجیتال پرکس Perx مدل DT830D
324,000 تومان
مولتی‌متر Multi Meter پرکس Perx دستگاه اندازه‌گیری چند کمیت الکتریکی مانند ولتاژ، جریان، مقاومت الکتریکی، ظرفیت خازنی و … بوده که می‌توان با آن سلامت یا مشخصات قطعات الکترونیکی DH الکتریکی را ارزیابی نمود. مولتی متر دیجیتال ارائه شده مدل DT830D است.
دماسنج پلاستیکی طرح ساز گیتار ۳۰ سانت MDS-001
دماسنج پلاستیکی طرح ساز گیتار ۳۰ سانت MDS-001
26,500 تومان
دماسنج Thermometer ابزار و وسیله اندازه گیری و سنجش دما و حرارت است. دماسنج قابل استفاده در مدرسه، خانه، محیط کار، صنعت و ... می باشد. دماسنج ارائه شده از جنس پلاستیک و با طرح ساز گیتار بوده که سنجش دما را بر حسب ۲ واحد سانتیگراد و فارنهایت انجام می دهد.
متر دستی ۲ متری بدنه و نوار فلزی AMT-060
متر دستی ۲ متری بدنه و نوار فلزی AMT-060
53,100 تومان
متر ابزار سنجش و اندازه گیری طول و فاصله می باشد. متر ها در انواع مختلف دستی، مهندسی، لیزری و ... ساخته می شوند. متر های دستی از جنس پلاستیک و فلزی می باشند. متر ارائه شده دارای بدنه و نوار فلزی بوده و دارای طول ۲ متر می باشد.
ست آهن ربا ۴ تکه انش آموزی TAH-002
ست آهن ربا ۴ تکه انش آموزی TAH-002
22,100 تومان
آهن ربا ابزار جذب کننده قطعات، ذرات و براده آهن است. آهن ربا در شکل و سایز مختلف تولید می شود. ست آهن ربا ۴ تکه دانش آموزی شامل ۴ قطعه آهنربا، با سایز و شکل متفاوت بوده که برای استفاده های درسی، دانش آموزی و هم برای سرگرمی مناسب است.
1 2 3 4 5

ابزار های اندازه گیری و سنجش Measuring Tools

ابزار ها و تجهیزات اندازه گیری  و سنجش ابزارآلاتی هستند که برای اندازه گیری و سنجش متغیر هایی همانند بعد(طول، عرض، ارتفاع، ضخامت و یا قطر)، وزن، فشار، دما، رطوبت و یا سایر موارد مشابه قطعات به کار می روند. از جمله ابزار های اندازه گیری و مهندسی می توان به متر دستی، متر لیزری، متر مهندسی، خط کش، گونیا، تراز دستی، تراز لیزری، ترازو و باسکول، دما سنج، رطوبت سنج، فشارسنج، ولت متر، آمپر متر، مولتی متر، تجهیزات نقشه برداری و نقشه کشی و موارد مشابه نام برد.

مطالعه بیشتر: ابزار و تجهیزات اندازه گیری و مهندسی

فروشگاه ابزارآلات و کالای ساختمانی سیمرغ ارائه دهنده انواع ابزارآلات اندازه گیری و سنجش و همینطور تجهیزات مهندسی و رسم فنی با برند ها و مدل های متنوع و قیمت های مناسب، تامین کننده نیازهای مهندسین، تکنسین ها و کاردان ها، استاد کاران، دانشجویان و کلیه دست اندرکاران مشاغل فنی و مهندسی می باشد.