ابزار دستی

بازدید: 16117

ابزارآلات دستی - سیمرغ تولز

ابزارآلات دستی - سیمرغ تولز

ابزار های دستی وسیله‌ هایی هستند که برای تولید، تعمیر کالا یا محصول و یا انجام کاری مورد استفاده قرار می گیرند. ابزارآلات در طی پروسه تولید، مورد مصرف واقع نمی‌ گردند. بر خلاف بسیاری از ابزارآلات کاربردی در صنعت و ساختمان که با انرژی های الکتریکی، بادی، فسیلی و ... کار می کنند، ابزارآلات دستی نوعی از ابزار بوده، که جهت بهره گیری از نیرو و انرژی دست انسان طراحی و ساخته می‌گردد. با استفاده از ابزارآلات دستی انرژی کمتری برای انجام کارهای مربوطه مصرف می گردد و کار با سهولت بیشتری انجام می گردد. ابزار های دستی معمولا حجم کمی داشته و به آسانی قابل جابجا کردن می باشد. استفاده ار ابزارآلات دستی در خانه، خودرو، محیط کار و ... متداول می باشد.

ابزارآلات دستی

ابزار دستی سالیان متمادی هست که توسط  انسان حتی از زمان انسان های نخستین، مورد استفاده قرار می‌گیرد. از نمونه ابزارآلات دستی می‌توان به انواع: آچار فرانسه، آچار آلن، آچار تخت، آچار رینگی، انبر دست، سیم چین، دم باریک، انبر کلاغی، گاز انبر، پیچ گوشتی چهار سو، پیچ گوشتی دو سو، آچار بکس، فازمتر، چکش، پتک، کلنگ، سوهان، آچار شلاقی، دیلم، کاتر، قیچی و مفتول بر، دیلم، تایلیور، انبر پرچ، منگنه کوب دستی، گیره، سوهان، مغار، انبر کابل بر، سوهان، ابزار های چند کاره و سایر موارد اشاره نمود.

ابزار دستی - فروشگاه اینترنتی سیمرغ

فروش ابزار و کالا ها و لوازم فنی صنعتی و ساختمانی، در فروشگاه اینترنتی ابزار و کالای سیمرغ از برند های آمریکایی، اروپایی، آسیایی و ساخت داخل، با کیفیت متنوع و با قیمت مناسب هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری صورت می پذیرد. کالا های ارائه شده در فروشگاه آنلاین ابزار و کالا ی سیمرغ، شامل موارد زیر می باشد: ابزار دستی، ابزار برقی، ابزار بادی، ابزار بنزینی، لوازم جانبی، ابزار و تجهیزات اندازه گیری و مهندسی، لوازم و تجهیزات ایمنی، کالای برق، ابزار مربوط به ساختمان، کالا های بهداشتی ساختمان، قفل و یراق، ابزار و لوازم خودرو، لوازم و ابزار خانگی، لوازم باغبانی، ابزار و لوازم خیاطی، ابزار نظافت و شستشو و هر آنچه که مورد نیاز هموطنان گرامی در حوزه صنعت، ساختمان، عمران و کاربرد های عمومی می باشد. مشتریان محترم می توانند ابزار و کالا ها را با قیمت های مناسب تر از بازار و بسیار ارزانتر از مغازه های محلی به انضمام تخفیف های دوره ای خرید نمایند. با خرید از فروشگاه کالا و ابزار سیمرغ به مشتری های جامع ترین فروشگاه مجازی کشور در حوزه ابزار و تجهیزات بپیوندید.

فروش و پخش ابزارآلات دستی

 مطالعه بیشتر: 15 ابزار ضروری برای کارهایی که خودتان می توانید انجام دهید