فیلتر
انبر قفلی، انبر کلاغی و گاز انبر

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
انبر قفلی ۱۰ اینچ Protitan پروتیتان AAG-005
انبر قفلی ۱۰ اینچ Protitan پروتیتان AAG-005
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
انبرقفلی از خانواده انبر ها بوده و دارای یک فک متغیر و تنظیم شونده است که قابلیت قفل شدن و محکم گرفتن قطعه در آرواره های خود را دارد. انبر قفلی پروتیتان دارای سایز ۱۰ اینچ و از جنس فولاد کربنی است. این انبر قفلی دارای کیفیت و قیمت مناسب می باشد.
گاز انبر آرماتوربندی کاپریول Kapriol سایز 9 اینچ AGA-003
گاز انبر آرماتوربندی کاپریول Kapriol سایز 9 اینچ AGA-003
ــــــ ناموجود ــــــ
گاز انبر یا انبر آرماتوربندی ابزار اتصال و پیوستگی مش های میلگردبوده که مناسب برای برش و خم کردن مفتول و آرماتور بندی در اجرای سازه های بتنی می باشد. گاز انبر کاپریول Kapriol ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ دارای جنس بدنه فولاد و سایز 9 اینچ است.
گاز انبر آرماتوربندی Atlas اطلس طرح جدید AGA-004
گاز انبر آرماتوربندی Atlas اطلس طرح جدید AGA-004
ــــــ ناموجود ــــــ
گاز انبر از ابزارآلات دستی و ابزار ساختمانی بوده که دارای کاربردهای عمومی آرماتوربندی، قالب بندی بتن، آهنگری، نجاری و ... است. گاز انبر اطلس Atlas با طرح جدید ساخت کشور چین بوده و دارای کیفیتی متوسط است.
انبر قفلی W2011-10 inch تیتان Titan اصلی AAG-007
انبر قفلی W2011-10 inch تیتان Titan اصلی AAG-007
ــــــ ناموجود ــــــ
انبرقفلی Locking Plier از خانواده انبر ها بوده و دارای یک فک متغیر و تنظیم شونده بوده که قابلیت قفل شدن و محکم گرفتن قطعه در آرواره خود را دارد. انبر قفلی تیتان Titan دارای سایز ۱۰ اینچ و از جنس فولاد کربنی است. این انبر قفلی دارای کیفیت و قیمتی مناسب است
انبر قفلی ۱۰ اینچ Maxim ماکسیم AAG-006
انبر قفلی ۱۰ اینچ Maxim ماکسیم AAG-006
ــــــ ناموجود ــــــ
انبرقفلی از خانواده انبر ها بوده و دارای یک فک متغیر و تنظیم شونده است که قابلیت قفل شدن و محکم گرفتن قطعه در آرواره های خود را دارد. انبر قفلی ماکسیم Maxim دارای سایز ۱۰ اینچ و از جنس فولاد کربنی است. این انبرقفلی دارای کیفیت و قیمت مناسب می باشد.
گاز انبر کاپریول Kapriol سایز ۱۰ اینچ AGA-003
گاز انبر کاپریول Kapriol سایز ۱۰ اینچ AGA-003
ــــــ ناموجود ــــــ
گاز انبر یا انبر آرماتور بندی ابزار متصل نمودن و ایجاد پیوستگی برای سیستم شبکه های میلگرد و مناسب برای برش و خم کردن مفتول و آرماتور بندی در اسکلت بتنی می باشد. گاز انبر کاپریول Kapriol دارای جنس بدنه فولاد کربنی و دسته های پلاستیکی می باشد.
گاز انبر آرماتوربندی Hamburg هامبورگ AGA-001
گاز انبر آرماتوربندی Hamburg هامبورگ AGA-001
ــــــ ناموجود ــــــ
گاز انبر از ابزار دستی پر کاربرد در صنعت ساختمان و همینطور کارگاه های نجاری و آهنگری می باشد. گاز انبر آرماتور بندی هامبورگ Hamburg دارای کیفیتی مناسب و کاربردهای عمومی در آرماتوربندی و ... است.
گاز انبر ۹ اینچ Atlas اطلس AGA-002
گاز انبر ۹ اینچ Atlas اطلس AGA-002
ــــــ ناموجود ــــــ
گاز انبر ۹ اینچ اطلس Atlas از ابزارهای دستی و ابزارآلات ساختمانی بوده که دارای کیفیت متوسط و کاربردهای عمومی آرماتوربندی، قالب بندی بتن، آهنگری، نجاری و ... می باشد. این گاز انبر ساخت کشور چین می باشد.
آچار انبر کلاغی Hamburg هامبورگ AAC-010
آچار انبر کلاغی Hamburg هامبورگ AAC-010
ــــــ ناموجود ــــــ
انبر کلاغی یا آچار کلاغی نوعی انبر است که دارای دو آرواره بوده و با حرکت یکی از آن ها سایز های مختلفی برای باز و بسته کردن پیچ ها و لوله ها ایجاد می شود. آچار یا انبر کلاغی هامبورگ Hamburg ابزار دستی با کیفیت مناسب و دارای کاربردهای عمومی است.
انبر قفلی 10 اینچ نوا Nova مدل NTP 2300 تایوانی AAG-004
انبر قفلی 10 اینچ نوا Nova مدل NTP 2300 تایوانی AAG-004
ــــــ ناموجود ــــــ
انبر قفلی Locking Plier نوعی انبر بوده که با تنظیم فاصله بین فک های آن می توان آچار های با سایز های متفاوت ایجاد نمود. انبر قفلی 10 اینچ نوا Nova تایوانی مدل NTP 2300 ابزار دستی با کیفیت خوب و قابل کاربرد در استفاده های عمومی و خانگی می باشد.
انبر قفلی ۵ اینچ روکشدار TV تی وی فرد تولز AAG-003
انبر قفلی ۵ اینچ روکشدار TV تی وی فرد تولز AAG-003
ــــــ ناموجود ــــــ
انبر قفلی Locking Plier نوعی انبر بوده که با تنظیم فاصله بین فک های آن می توان آچار های با سایز مختلف ایجاد نمود. ویژگی خاص انبر قفلی قابلیت قفل شدن آن است. انبر قفلی 5 اینچ روکشدار TV تی وی فرد تولز دارای کیفیت مناسب و کاربردهای عمومی و خانگی می باشد.
انبرقفلی ۱۰ اینچ روکشدار TV تی وی فرد تولز AAG-002
انبرقفلی ۱۰ اینچ روکشدار TV تی وی فرد تولز AAG-002
ــــــ ناموجود ــــــ
انبر قفلی Locking Plier نوعی انبر بوده که با تنظیم فاصله بین فک های آن می توان آچار های با سایز مختلف ایجاد نمود. ویژگی خاص انبر قفلی قابلیت قفل شدن آن است.. انبر قفلی ۱۰ اینچ روکشدار TV تی وی فرد تولز، کیفیت مناسب و با کاربردهای عمومی و خانگی دارد.
1 2

انبر قفلی Locking Plier

انبر قفلی Locking Plier

انبر قفلی نوعی از ابزارآلات دستی بوده که برای نخستین بار در سال ۱۹۲۴ میلادی در کشور آمریکا ساخته شد. انبر قفلی ابزاری است که دارای قابلیت قفل شدن فک پس از بسته شدن را دارا می باشد. روی یکی از دسته ‌های انبر قفلی پیچی تنظیمی وجود دارد که میزان باز شدن دهانه انبر قفلی را تنظیم می نماید. روی دسته دیگر انبر قفلی یک گیره رها کننده به کار رفته که با فشار دادن آن قفل آرواره ها ها باز می‌شود. به وسیله پیچ روی دسته انبر قفلی، دهانه طوری تنظیم می شود که کمی تنگ‌تر از چیزی باشد که انبر قفلی در حالت عادی آن را می گیرد. سپس با فشار دادن دسته، دهانه انبر قفلی دور وسیله مورد نظر سفت شده و با بسته شدن کامل دسته‌ها دهانه انبر هم به صورت کامل قفل می شود. بر اساس کاربرد‌های مختلف، انواع مختلف انبر قفلی وجود دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود: انبر قفلی دهانه صاف، انبر قفلی خم یا گرد، انبر قفلی دهانه V، انبر قفلی دم باریک، انبر قفلی دهانه بزرگ، انبر قفلی دماغه طوطی، انبر قفلی C، انبر قفلی جوشکاری، انبر قفلی زنجیری و انبر قفلی که برای نگهداشتن ورق های فلزی به کار می رود.

انبر کلاغی Pump Plier or Groove Joint Plier

انبر کلاغی Pump Plier or Groove Joint Plier

انبر کلاغی  یا آچار کلاغی یک نوع انبر بوده که دارای دو آرواره می باشد. انبر کلاغی برای اولین بار در سال ۱۹۳۴ ساخته شد. بر خلاف سایر انبر ‌ها، یکی از آرواره ‌های انبر کلاغی می تواند در طول دسته نسبت به دیگری حرکت کند و به این ترتیب آرواره‌های انبر کلاغی با دسته یک زاویه ۴۵ تا ۶۰ درجه می‌سازند. حرکت آرواره انبر کلاغی، موجب ایجاد مجموعه‌ای از سایز‌های مختلف برای دهانه انبر کلاغی می گردد، بدون اینکه لازم باشد دسته انبر کلاغی باز یا بسته شود. از انبر کلاغی می توان برای باز و بسته کردن پیچ و مهره ‌ها و لوله ها و همچنین سفت کردن و نگه داشتن اشیاء و وسایلی با شکل‌های غیر معمول استفاده شود.

گاز انبر یا انبر آرماتوربندی Rabbit Plier

گاز انبر و انبر آرماتوربندی Rabbit Plier

از گاز انبر ها برای گرفتن یا نگهداری از یک قطعه یا بریدن جسمی استفاده می‌گردد. گاز انبر ها گونه ای از انبر ها می باشند که دو بازوی آنها درست در انتهایی‌ترین نقطه نوک آن به هم می‌رسند. بیشتر نیروی گاز انبر روی نوک آن تمرکز یافته و به همین دلیل فشار خیلی زیادی را به جسم مورد نظر اعمال می نماید. نوک گاز انبر به دلیل شکل ویژه آن می تواند به سطح مورد نظر بسیار نزدیک بشود. این خاصیت باعث می شود وقتی قصد داشته باشیم اشیاء زائده مانندی، مثل میخ را که از یک سطح بیرون آمده، ببریم، بتوانیم این کار را از نزدیک‌ترین نقطه به سطح انجام بدهیم. گاز انبر ها بر حسب شکل و کاربرد می توانند انواع مختلفی داشته باشند از جمله گاز انبر های معمولی، گاز انبر های آرماتور بندی و سایر موارد.

فیلم آموزشی - تنظیم و استفاده از انبر قفلی برای مبتدیان

فیلم آموزشی - چگونه از انبر قفلی استفاده کنیم؟

فیلم آموزشی - بکار گیری همزمان ۲ آچار لوله گیر

فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار ساختمانی سیمرغ، تامین و توزیع کننده انواع ابزار دستی از قبیل انبر قفلی، انبر کلاغی، گاز انبر و انبر آرماتوربندی از برند های مختلف می باشد. برند های متنوع انبر قفلی، انبر کلاغی، گاز انبر و انبر آرماتوربندی موجود در بازار تهران و ایران عبارتند از: شیلدر، ایران پتک، لیکوتا، اکتیو تولز، نوا، رونیکیس، اسپرو، توسن، یونیورسال، میلان، هامبورگ، کنزاکس، سفیر، اطلس، استنلی، سوناکس، واستر، نولان، رینو، مگا تولز، جتک، اکو، دینگشی، استنلی، سیلور، ریما، اس تی ای، صامو پرشین، فورس، آروا، هیوندای، واک لانگ، فیکس تک، پارتنر، استرانگ، فوکس، اینگکو، ام پی تی، اروین، تاپ تول، هیرو، لایت، آیرون مکس، پیکاس، وینکس، واکتا، تی آی جی، نیپکس، دکستروس، تاکتیکس، واستا و سایر.

Shileder, Iran Potk, Licota, Active Tools, Nova, Ronix, Spero, Tosan. Universal, Milan, Hamburg, Kenza, Safir, Atlas, Stanely, Sonax, Vaster, Nolan, Rhino, Mega Tools, Jetech, Eko, Dingqi, Stanely, Silver, Rima, STA, Samo Persian, Force, Arva, Hyundai, Walklong, Fixtec, Partner, Strong, Fox, Ingco, MPT, Irwin, Toptul, Hero, Light, Ironmax, Picus, Winex, Vaqta, Tjg, Knipex, Dextrous, Tactix, Vasta and Miscelaneous.

1402-07-19