کالای برق و روشنایی

بازدید: 6509

در این بخش از فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ به ارائه کالای برق و روشنایی دارد. مشتریان محترم ضمن بررسی و مشاهده کالا به قیمت های به روز این محصولات دسترسی داشته و می توانند اقدام به ثیت سفارش کالای مورد نظر خود بنمایند.

کالای برق و روشنایی

کالا های برق شامل کلیه کالاها و اقلام برقی مورد استفاده در تاسیسات و تجهیزات برقی ساختمان و صنعت می باشد. از جمله این اقلام برقی می توان به سیم و کابل های تک رشته، دو رشته و چند رشته، لوله های برق و اتصالات، لوازم چاه ارت، کلید و فیوز میتیاتوری و محافظ جان، هواکش، فن، تهویه، سینی کابل، داکت، تراکینگ، تابلو برق، آیفون تصویری، سیستم های نظارتی و حفاظتی، انواع چراغ های روشنایی مانند فلورسنت، پروژکتور، پنل های ال ای دی، لامپ معمولی، لامپ ال ای دی و لامپ کم مصرف، سه راهه و چند راهه ها، سیم سیار، کلید و پریز، دوشاخ و مادگی، فن، محافظ کولر گازی، محافظ یخچال، محافظ تلوزیون، چسب برق، فازمتر، لوله خرطومی، فنر سیم کشی، هواکش، اتصالات برقی، خازن و استارتر، سرپیچ، میخ دوپا، کابل شو، کنتاکتور، مقره، ریسه شیلنگی، ترمینال برق، قاب فلورسنت، پروژکتور، چراغ قوه و اضطراری، تابلو ها و پنل های برقی و سایر اقلام برقی صنعتی و ساختمانی از این دست اشاره نمود. کالاهای برق، نور  و روشنایی موجود در بازار کشور با برند های متنوع از قبیل پارت الکتریک، آسیا الکتریک، تیراژه، خیام الکتریک، آسیا الکتریک، دلند، ویرا الکتریک، فردان الکتریک، ماد الکتریک، بهار فن، دمنده، سارا، پارس فانل و ... می باشند.

فروشگاه مجازی کالا و ابزار فنی سیمرغ تامین کننده و عاملیت فروش انواع کالا های برق، نور و روشنایی با برند های خارجی و داخلی و با رده های کیفی متنوع و قیمت مناسب می باشد. مشتریان محترم می توانند انواع کالاها و لوازم برقی مورد نیاز خود در صنعت و ساختمان را به صورت مجازی و یا به صورت حضوری مورد سفارش قرار داده، و با بهره گیری از قیمت های رقابتی، محصولات مورد نظر را مناسب تر از بازار و یا فروشگاه های محلی خرید نمایند.