فیلتر
کمچه، ماله و ابزار اندود

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
خمیر درزگیری ضد آب Kashinoosh کاشینوش به همراه کاردک SAD-001
خمیر درزگیری ضد آب Kashinoosh کاشینوش به همراه کاردک SAD-001
50,100 تومان
آب بندی و عایق نمودن درز های بین سرامیک، کاشی و پوشش کف و دیوار از ضروریات سرویس های بهداشتی است. با توجه به اینکه اندود های بند کشی، ممکن است به مرور زمان از بین برود، می توان از چسب خمیری پلیمری کاشی نوش که با یک کاردک همراه ارائه شده، استفاده نمود.
ابزار تگری پاش دستی استاد کار STP-001
ابزار تگری پاش دستی استاد کار STP-001
ــــــ ناموجود ــــــ
در اجرای عملیات ساختمانی و بنایی موارد زیادی وجود دارد که بخواهیم رویه سطوح را با اندود ملات های سیمانی پوشش دهیم. تگری پاش های دستی می تواند ابزار مناسبی برای پوشش سطوح با مساحت کم باشد. تگری پاش استاد کار دارای ورق با ضخامت مناسب می باشد.
تخته ماله مشبک پلاستیکی و آج دار STM-002
تخته ماله مشبک پلاستیکی و آج دار STM-002
ــــــ ناموجود ــــــ
تخته ماله مشبک و آج دار از ابزار ساختمانی بوده که در کارهای بنایی و ملات کاری سیمان، گچ، خاک و ... کاربرد دارد. تخته ماله پلاستیکی و مشبک اراده شده دارای کیفیت و قیمت مناسب بوده و با وزن سبک برای استاد کار بنا و معمار خسته کننده نخواهد بود.
تخته ماله پلاستیکی شفاف SIT اس آی تی  STM-001
تخته ماله پلاستیکی شفاف SIT اس آی تی STM-001
ــــــ ناموجود ــــــ
تخته ماله شفاف اس آی تی، ابزار ساختمانی و بنایی کاربردی در عملیات اجرایی ساختمان و ملات کاری می باشد. این تخته ماله شفاف از جنس پلاستیکی بوده و از کیفیت و قیمت مناسب برخوردار می باشد.
کمچه طرح موسوی - ابزار ساختمانی و بنایی SKM-001
کمچه طرح موسوی - ابزار ساختمانی و بنایی SKM-001
ــــــ ناموجود ــــــ
کمچه Trowel نوعی از ابزارآلات دستی و ساختمان بوده که برای برداشتن و پخش کردن ملات های ساختمانی، بنایی و حتی رزین ها به کار می رود. کمچه طرح موسوی که دارای دسته پلاستیکی و تیغه فلزی می باشد از کیفیت متوسط و قیمت مناسب برخوردار می باشد.

کمچه، ماله و ابزار ساختمانی پهن کردن ملات

كمچه Trowel

کمچه ابزاري پرکاربرد در کارهای بنایی و ساختمانی بوده که به منظور پخش کردن و یکنواخت سازي سطح ملات و نیز پاشیدن ملات روي سطح کار یا سایر کار هاي بنایي به کار مي رود. کمچه از یک صفحه فولادي به شکل مثلث (سه گوش) یا ذوزنقه و یک دسته پلاستیکي یا چوبي تشکیل شده است که به وسیلۀ میله اي به صفحه متصل است. دستۀ کمچه در شکل هاي ساده و خمیده براي راحتي کار کردن با آن ساخته مي شود، تا بتوان با آن روي ملات با انعطاف بیشتري کار کرد. ابعاد صفحۀ فلزي کمچه در قسمت نوك حدود 10 سانتي متر و طول آن 20 سانتي متر است. نوك صفحه فلزي کمچه به فرم  هاي صاف، گرد و تیز ساخته مي شود.

ماله

ماله نوعی از ابزارآلات دستی بنایی و اجرای ساختمان بوده که براي کشیدن، پخش نمودن و یا صاف کردن مصالح خمیری مانند بتن، ملات، گچ، پوشش سلولزی و مانند آنها به کار مي رود. ماله ها دارای تیغه هايی صاف از مصالح و موادی از جنس فلز یا پلاستیک (متناسب با سطح کاری) و دارای دسته هایی از جنس پلاستیکی یا چوبی می باشند.