فیلتر


ابزار و وسایل باغبانی و آبیاری

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
ابزار و فتیله آبیاری قطره ای قابل اتصال به بطری HRS-014
ابزار و فتیله آبیاری قطره ای قابل اتصال به بطری HRS-014
9,400 تومان
آبدهی و آبیاری به گل و گیاهان در هنگامی که در سفر می باشیم، می تواند به یک چالش مبدل گردد. ابزار خودکار آبیاری قطره ای گل و گیاه ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ، راهکاری نوین برای حل این مشکل می باشد.
اره ساورایی Saworaei دسته چوب غلاف دار GAC-009
اره ساورایی Saworaei دسته چوب غلاف دار GAC-009
108,000 تومان
اره های برش چوب، شاخه و تنه درختان در تنوع مختلف طراحی و تولید می شوند. اره ساورایی Saworaei ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا و ابزار سیمرغ دارای تیغه 33 سانت بوده که مناسب برای منزل، باغبانی و کمپینگ و سفر و طبیعت گردی هست.
سمپاش و آب پاش 2 لیتری King کینگ GAP-002
سمپاش و آب پاش 2 لیتری King کینگ GAP-002
127,100 تومان
سمپاش دارای کاربرد های مختلف مانند مبارزه با حشرات خانگی، دفع آفت گلخانه و فضای سبز کوچک میباشد. سمپاش از یک مخزن و یک سری که شامل تلمبه و نازل می باشد، تشکیل شده است. سمپاش ارائه شده دارای حجم ۲ لیتر و از جنس پلاستیک می باشد.
زانویی آبیاری پلاستیکی DI-600 روان ریز HRS-013
زانویی آبیاری پلاستیکی DI-600 روان ریز HRS-013
2,000 تومان
برای آبرسانی به گل، گیاه و درختان باغات و فضای سبز نیاز مند به ادوات اتصال می باشد. از زانویی آبیاری به جهت تغییر مسیر جریان آب در سیستم های آبیاری و آبرسانی استفاده می شود. این زانوی آبیاری مدل DI-700 محصول شرکت روان ریز می باشد.
سه راهی آبیاری پلاستیکی DI-600 روان ریز HRS-012
سه راهی آبیاری پلاستیکی DI-600 روان ریز HRS-012
1,700 تومان
از سه راهی آبیاری به جهت ایجاد ارتباط بین سه اتصال یا لوله با سایز ۱۶ میلی متر از جنس پلی اتیلنی استفاده می شود. از این اتصال پلاستیکی در دیوار های سبز، روف گاردن، باغ داری و باغچه های مسکونی استفاده می شود و در مجموعه لوازم آبیاری قطره ای نیز کاربرد دارد
قطره چکان آبیاری Watering Dropper پلاستیکی HRS-011
قطره چکان آبیاری Watering Dropper پلاستیکی HRS-011
2,200 تومان
برای آبیاری و باغ داری به لوازم مناسب مانند لوله، اتصالات، قطره چکان و ... نیاز است. قطره چکان آبیاری Watering Dropper ارائه شده از جنس پلاستیک بوده و توان آبیاری تا شعاغ ۱ متر را دارد.
بست لوله آب پلاستیکی TB-16 روان ریز HRS-010
بست لوله آب پلاستیکی TB-16 روان ریز HRS-010
2,200 تومان
انجام آبیاری و باغبانی نیازمند لوله و اتصالات مناسب جهت آبرسانی می باشد. رابط شلنگ آب پلاستیکی DI-500 محصول شرکت روان ریز بوده که جهت بستن انتهای لوله ۱۶ پلی اتیلن و محبوس نمودن آب درون لوله مورد استفاده قرار می گیرد.
سرشلنگی آب پلاستیکی DI-500 روان ریز HRS-009
سرشلنگی آب پلاستیکی DI-500 روان ریز HRS-009
1,400 تومان
انجام آبیاری و باغبانی نیازمند لوله و اتصالات مناسب جهت آبرسانی می باشد. رابط شلنگ آب پلاستیکی DI-500 محصول شرکت روان ریز بوده که قابلیت اتصال انشعاب آب به لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتر را دارد.
سرشلنگی آب پلاستیکی Twin-1620 روان ریز HRS-008
سرشلنگی آب پلاستیکی Twin-1620 روان ریز HRS-008
1,500 تومان
انجام آبیاری و باغبانی نیازمند لوله و اتصالات مناسب جهت آبرسانی می باشد. رابط شلنگ آب پلاستیکی Twin-1620 محصول شرکت روان ریز بوده که قابلیت اتصال انشعاب آب یک دوم اینچ به شلنگ PVC و لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتری و ۲۰ میلیمتری را دارد.
رابط شلنگ آب پلاستیکی DI-800 روان ریز HRS-007
رابط شلنگ آب پلاستیکی DI-800 روان ریز HRS-007
1,300 تومان
انجام آبیاری و باغبانی نیازمند لوله و اتصالات مناسب جهت آبرسانی می باشد. رابط شلنگ آب پلاستیکی DI-800 محصول شرکت روان ریز بوده که قابلیت اتصال لوله و آبیاری به قطر ۱۶ میلی متر را بهم دارد. این رابط شیلنگ به رنگ مشکی می باشد.
رابط شلنگ آب پلاستیکی BE100 روان ریز HRS-006
رابط شلنگ آب پلاستیکی BE100 روان ریز HRS-006
800 تومان
انجام آبیاری و باغبانی نیازمند لوله و اتصالات مناسب جهت آبرسانی می باشد. رابط شلنگ آب پلاستیکی BE100 محصول شرکت روان ریز بوده که برای اتصال لوله ۶ mm به ۶ mm در آبیاری قطره ای، آبیاری باغچه و آبیاری گلدان مورد استفاده قرار می گیرد.
رابط شلنگ آب پلاستیکی CC20 روان ریز HRS-005
رابط شلنگ آب پلاستیکی CC20 روان ریز HRS-005
1,500 تومان
انجام آبیاری و باغبانی نیازمند لوله و اتصالات مناسب جهت آبرسانی می باشد. رابط شلنگ آب پلاستیکی CC20 محصول شرکت روان ریز بوده که با دارا بودن قطر ۲۰ میلی متر در ورودی و خروجی، شیلنگ های آب معمولی و دارای پارگی را به هم متصل می نماید.
1 2 3 4

ابزار و لوازم باغبانی و آبیاری

ابزار و لوازم باغبانی و پرورش گل و گیاه، اقلامی هستند که برای کاشت، نگهداری و پرورش گل و گلدان های خانگی  و آپارتمانی، باغچه های کوچک، روف گاردن یا بام های سبز و یا باغ های بزرگتر مورد کاربرد می باشد. ابزارآلات باغبانی به دو دسته ابزارآلات دستی و ابزارآلات ماشینی طبقه بندی می گردند.

ابزار های ابتدایی برای پرورش گل و گیاه و ایجاد فضای سبز عبارتند از: چرخ دستی، آب پاش دستی، کیسه های پلاستیکی رشد بذر، جاروی جمع آوری چمن، سکوهای گلدانی، گلدان در سایز ها و جنس های مختلف، انواع سطل، جاروی جمع آوری چمن، الک، انواع قیچی های باغبانی، اره و ابزار هرس، انواع بیلچه و بیل های باغبانی، میخ نشاء، شن کش، کج بیل و یا فوکا، چاقوی پیوند، اسکنه زن، کلنگ دو سر، داس، وجین کن دستی یا شفره، چنگک دستی،  خاک، کود جامد، کود مایع، شیلنگ های آبیاری، سر شیلنگی، لوازم آبیاری قطره ای، قطره چکان آبیاری، سر آبپاش، گلدان و زیر گلدانی، شیر تبدیل، رابط شیلنگ، تبدیل شیلنگ، خاک ژله ای، سموم دفع آفات، بست لوله و شلنگ، زانویی لوله، دو راهی آب، پرلیت، سنگ تزئینی، نگهدارنده لوله آبیاری، اره باغبانی، ظرف آب، شیر انشعاب قطره ای، قطره چکان آبیاری، شن رنگی، سینی نشاء، تبدیل شیر، سری آبپاش، اسپری آب، کود گرانوله، انواع فواره، گلدان آویز پلاستیکی، مبدل پلاستیکی، اره سیمی، چنگک باغبانی، توری باغبانی و گلخانه، تراکتورهای باغی و زراعی، کلوخ شکن، بذرپاش، کود پخش کن، ماشین های نشاء، کالتیویتور، وجین کن، چمن زن، شعله افکن، سمپاش، گرد پاش،  ماشین های هرس، ماشین های برداشت و برداشت میوه ها و سایر موارد.

از نکات قابل توصیه برای انتخاب ابزار باغبانی و ابزارآلات پرورش گل و گیاه می توان به این موارد اشاره نمود: حتی الامکان این ابزار از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند. در دوره بهره برداری از ابزارآلات باغبانی می بایستی از زنگ زدگی آنها جلوگیری گردد. روغن کاری قسمت های متحرک این ابزار نیز مورد توصیه می باشد.

فروشگاه اینترنتی جامع کالا و ابزار سیمرغ تهیه و توزیع کننده ابزار  و لوازم اولیه پرورش گل و گیاه و باغبانی با کیفیت های متنوع و قیمت های بسیار مناسب در خدمات هموطنان گرامی می باشد. محصولات هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری و با هماهنگی قابل ارائه می باشد.

کلیپ ابزار و لوازم باغبانی و آبیاری