فیلتر


انبر پرچ و منگنه کوب دستی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
سوزن منگنه مبلی Best Alfa بست آلفا سایز ۸۰/۱۰ تولید ایران AMK-052
سوزن منگنه مبلی Best Alfa بست آلفا سایز ۸۰/۱۰ تولید ایران AMK-052
77,000 تومان
سوزن منگنه از ادوات اتصال فلزی بوده که برای ماتریال کاغذ، مقوا، چرم، پارچه و ... به کار میرود. سوزن منگنه ارائه شده از نوع سوزن مبلی بوده که با برند بست آلفا Best Alfa و با سایز 80/10 ارائه می شود.
سوزن منگنه صنعتی 530/8 یزد منگنه بسته ۳۰۰۰ عددی AMK-051
سوزن منگنه صنعتی 530/8 یزد منگنه بسته ۳۰۰۰ عددی AMK-051
67,100 تومان
سوزن منگنه از ادوات اتصال فلزی بوده که برای ماتریال کاغذ، مقوا، چرم، پارچه و ... به کار میرود. سوزن منگنه ۵۳۰/۸ مناسب کارهای صنعتی و بسته بندی اقلام سفت مانند چوب، چوب در صنایع کفش، مبل، بنر و ... به کار می رود.
انبر پرچ Bisso بیسو AAP-003
انبر پرچ Bisso بیسو AAP-003
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
انبر پرچ Bisso Rivet Plier ابزار دستی اتصال دو قطعه فلزی و بعضا غیر فلزی توسط میخ پرچ است. انبر پرچ های متنوع در بازار کشور موجود می باشد. انبر پرچ ارائه شده با برند چینی بیسو Bisso و با کیفیت متوسط است.
منگنه کوب Vaster واستر کد: AMK-001
منگنه کوب Vaster واستر کد: AMK-001
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
منگنه کوب ها ابزار اتصال قطعات معمولا چوبی، پلاستیکی و ... به یکدیگیر می باشند. منگنه کوب در دو نوع دستی و بادی طراحی و تولید می گردد. منگنه کوب واستر Vaster، ابزار دستی دارای کیفیت مناسب و با کاربردهای عمومی برای کوبش منگنه می باشد.
منگنه کوب دستی Nova نووا AMK-002
منگنه کوب دستی Nova نووا AMK-002
ــــــ ناموجود ــــــ
منگنه کوب ها ابزار اتصال قطعات معمولا چوبی، پلاستیکی و ... به یکدیگر می باشند. منگنه کوب در دو نوع دستی و بادی طراحی و تولید می گردد. منگنه کوب نووا Nova، ابزار دستی دارای کیفیت مناسب و با کاربردهای عمومی می باشد.
انبر پرچ مدل 212010 کد: AAP-002
انبر پرچ مدل 212010 کد: AAP-002
ــــــ ناموجود ــــــ
انبر پرچ ابزار پرچکاری بین دو ورق یا دو صفحه می باشد. انبر پرچ مدل 212010 ابزاری دستی است که دارای کیفیت مناسب و با کاربردهای عمومی صنعتی می باشد.
انبر پرچ ZK-015 کد: AAP-001
انبر پرچ ZK-015 کد: AAP-001
ــــــ ناموجود ــــــ
پرچ ها یکی از ادوات اتصال در صنعت و ساختمان برای قطعات عمدتا فلزی می باشند. پرچ ها را می بایستی با انبر پرچ مورد استفاده قرار داد. انبر پرچ ZK-015، ابزار دستی دارای کیفیت مناسب و کاربردهای عمومی سبک و متوسط می باشد.

مشخصات فنی عمومی انبر پرچ و منگنه کوب

انبر پرچ:

انبر پرچ ابزاری است که برای اتصال دو قطعه به یکدیگر به وسیله میخ پرچ، استفاده می گردد. سر میخ پرچ داخل محل اتصال - از قبل سوراخ شده - وارد گردیده و انتهای میخ داخل دهانه انبر قرار میگیرد. با فشار دادن دسته انبر ته میخ که داخل انبر قرار گرفته بود به سمت داخل انبر کشیده شده و سر دیگر میخ جمع می شود. از انواع انبر های پرچ می توان به انبر پرچ ساده، انبر پرچ دسته بلند، انبر پرچ آکاردئونی و ... نام برد.

منگنه کوب دستی:

منگنه کوب ابزاری است با کاربردی مانند ماشین منگنه اداری، با این تفاوت که برای اتصال اشیاء سخت‌تر به یکدیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربردهای استفاده از منگنه کوب دستی عبارتست از نجاری، رویه کوبلی، مبلسازی و … .منگنه کوب ‌ها انواع متنوعی دارند، از جمله منگنه کوب های دستی، منگنه کوب های برقی و منگنه کوب های بادی. منگنه کوب دستی ابزاری است که به علت قدرت فنر ضعیف‌تر نیاز بیشتری به قدرت بدنی استفاده کننده دارد.

منگنه کوب دستی در کارهای نسبتاً سبک مورد استفاده قرار می‌گیرد. منگنه کوب دستی با توجه به نوع کاربرد، انواع مختلفی دارد: منگنه‌ کوب دستی معمولی، منگنه کوب دستی کارتن، منگنه کوب دستی کابل و سیم، منگنه کوب دستی چکشی که در مواردی مثل کارهای معمولی خانگی، بسته بندی و … مورد استفاده قرار می‌گیرند

فروشگاه اینترنتی بزرگ کالا و ابزار سیمرغ، تامین کننده و توزیع کننده انواع ابزارآلات دستی از جمله انواع ابزارآلات دستی، انبر، پرچ، انبر پرچ و ... از برندهای رونیکس، نوا، توسن، بی اس، پیکاس، فار، وینکس و  منگنه کوب، منگنه کوب دستی و ... از برندهای واستر، پروتیتان، آرکا، آترو، سوپر بایند و ...  با قیمت مناسب می باشد.