فیلتر

فیتنس بانوان و کش ورزشی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
مت ورزشی یوگا ALEX TPE الکس تی پی ای دو لایه خط دار خارجی 8 میلی متر VKB-015
مت ورزشی یوگا ALEX TPE الکس تی پی ای دو لایه خط دار خارجی 8 میلی متر VKB-015
935,000 تومان
مت یوگا Yoga Mat یک زیر انداز ورزشی بوده که برای پهن کردن روی زمین سالن های ورزشی یا فضاهای طبیعی و برای انجام حرکات مختلف ورزشی در ورزش های یوگا، فیتنس، بدنسازی، پیلاتس و ... بکار گرفته می شود. مت یوگا ALEX TPE ارائه شده مدل خط دار خارجی 8 میلیمتر است.
مت ورزشی یوگا ALEX TPE الکس تی پی ای دو لایه خط دار خارجی 6 میلی متر VKB-014
مت ورزشی یوگا ALEX TPE الکس تی پی ای دو لایه خط دار خارجی 6 میلی متر VKB-014
768,900 تومان
مت یوگا Yoga Mat یک زیر انداز ورزشی بوده که برای پهن کردن روی زمین سالن های ورزشی یا فضاهای طبیعی و برای انجام حرکات مختلف ورزشی در ورزش های یوگا، فیتنس، بدنسازی، پیلاتس و ... بکار گرفته می شود. مت یوگا ALEX TPE ارائه شده مدل خط دار خارجی 6 میلیمتر است.
مت یوگا پی وی سی فوم Raciness خارجی 6 میلی متر با کاور هدیه سیمرغ VKB-013
مت یوگا پی وی سی فوم Raciness خارجی 6 میلی متر با کاور هدیه سیمرغ VKB-013
484,000 تومان
مت یوگا Yoga Mat یک زیر انداز ورزشی بوده که برای پهن کردن روی زمین سالن های ورزشی یا فضاهای طبیعی و برای انجام حرکات مختلف ورزشی در ورزش های یوگا، فیتنس، بدنسازی، پیلاتس و ... بکار گرفته می شود. مت یوگا ارائه شده PVC فوم خارجی بوده و ضخامت 6 میلیمتر دارد.
کش ورزشی مینی لوپ Theraband تراباند فروش تک و ست 5 عددی کاور دار VKB-012
کش ورزشی مینی لوپ Theraband تراباند فروش تک و ست 5 عددی کاور دار VKB-012
46,200 تومان
امروزه کاربرد کش های ورزشی، مانند کش پیلاتس، کش لوپ و .. در بین بانوان و آقایان ورزشکار در بدنسازی، فیتنس و زیبایی اندام متداول شده است. کش ورزشی لوپ Theraband تراباند ارائه شده در بخش سیمرغ اسپرت به صورت تک و ست 5 عددی با کاور قابل خرید است.
کش ورزشی مینی لوپ Theraband تراباند ست 3 عددی کاور دار کیف دار VKB-011
کش ورزشی مینی لوپ Theraband تراباند ست 3 عددی کاور دار کیف دار VKB-011
171,600 تومان
امروزه کاربرد کش های ورزشی، مانند کش پیلاتس، کش لوپ و .. در بین بانوان و آقایان ورزشکار در بدنسازی، فیتنس و زیبایی اندام متداول شده است. کش ورزشی لوپ Theraband تراباند ارائه شده در بخش سیمرغ اسپرت به صورت ست 3 عددی با کاور می باشد.
کش ورزشی مینی لوپ Theraband تراباند رنگ مشکی X-Heavy فروش تک و تعداد VKB-010
کش ورزشی مینی لوپ Theraband تراباند رنگ مشکی X-Heavy فروش تک و تعداد VKB-010
56,100 تومان
امروزه کاربرد کش های ورزشی، مانند کش پیلاتس، کش لوپ و .. در بین بانوان و آقایان ورزشکار در بدنسازی، فیتنس و زیبایی اندام متداول شده است. کش ورزشی لوپ Theraband تراباند ارائه شده در بخش سیمرغ اسپرت با رنگ مشکی X -Heavy است.
کش ورزشی پیلاتس Pilates Resistance Band طول 2 متر و ضخامت 0.5 میلیمتر قاب طلقی VKB-009
کش ورزشی پیلاتس Pilates Resistance Band طول 2 متر و ضخامت 0.5 میلیمتر قاب طلقی VKB-009
109,900 تومان
امروزه کاربرد کش های ورزشی، مانند کش پیلاتس، کش لوپ و .. در بین بانوان و آقایان ورزشکار در بدنسازی، فیتنس و زیبایی اندام متداول شده است. کش ورزشی پیلاتس ارائه شده دارای طول 2 متر و عرض 15 سانتیمتر و ضخامت 0.5 میلیمتر بوده و در چند رنگ ارائه شده است.
شورتک ورزشی زنانه Armour & Reebok کمر کش پهن و جیب موبایلی VST-042
شورتک ورزشی زنانه Armour & Reebok کمر کش پهن و جیب موبایلی VST-042
236,500 تومان
شورتک و شلوارک ورزشی از پرکاربرد ترین لباس و پوشش های ورزش بانوان و دختران در باشگاه و فعالیت های ورزشی در منزل می باشد. شورتک ورزشی زنانه Reebok و Armour ارائه شده در بخش سیمرغ اسپرت از نوع کمر کش پهن و از جنس پارچه کشی است.
شورتک ورزشی زنانه NB کمر کش پهن و جیب بغل پنبه لاکرا سایز بزرگ VST-041
شورتک ورزشی زنانه NB کمر کش پهن و جیب بغل پنبه لاکرا سایز بزرگ VST-041
328,900 تومان
شورتک و شلوارک ورزشی از پرکاربرد ترین لباس و پوشش های ورزش بانوان و دختران در باشگاه و فعالیت های ورزشی در منزل می باشد. شورتک ورزشی زنانه NB ارائه شده در بخش سیمرغ اسپرت از نوع کمر کش پهن و از جنس پنبه لاکرا سنگین و با کیفیت است.
کش ورزشی پیلاتس Horse هورس ۱۲۰ سانت VKB-008
کش ورزشی پیلاتس Horse هورس ۱۲۰ سانت VKB-008
100,400 تومان
کش پیلاتس موجب تقویت بیشتر اندام ها و عضلات بدن، هم برای بانوان و هم برای آقایان میگرددد.کش پیلاتس نوعی از کش ورزشی بوده که بوسیله آن میتوان بسیاری از حرکات کششی، استقامتی و همچنین قدرتی را انجام داد. کش پیلاتس Horse هورس ارائه شده دارای ۱۲۰ سانت طول است.
دستگاه تناسب اندام، لاغری و فیتنس Wonder Arms واندر آرمز VBS-006
دستگاه تناسب اندام، لاغری و فیتنس Wonder Arms واندر آرمز VBS-006
137,500 تومان
دستگاه تناسب اندام، لاغری و فیتنس Wonder Arms واندر آرمز مناسب برای تقویت و فرم دهی عضلات دست، ماهیچه های سه سر و دوسر، شانه، بازو و سینه است. با توجه به اینکه همواره فرصت ورزش در باشگاه برای بانوان و آقایان وجود ندارد، دستگاه ورزشی واندر آرمز کاربردی است
دمبل لرزشی Shake Weight شیک ویت بدنسازی و فیتنس بانوان ۷۵۰ گرم VDB-006
دمبل لرزشی Shake Weight شیک ویت بدنسازی و فیتنس بانوان ۷۵۰ گرم VDB-006
346,500 تومان
دمبل از لوازم ورزشی پر طرفدار و پرکاربرد برای بدنسازی و تناسب اندام خانم ها و آقایان می باشد. دمبل Shake Weight شیک ویت بانوان، از نوع لرزشی بوده که دارای وزن ۷۵۰ گرم و دسته روکش دار بوده که برای تقویت و فرم دهی به عضلات کاربردی است.
1 2 3

تناسب اندام و فیتنس بانوان

ورزش هایی مانند بدنسازی، پرورش اندام، فیتنس و زیبایی اندام از ورزش های پر طرفدار باشگاهی و خانگی در بین آقایان و بانوان می باشد. زیر گروه های ورزشی این بخش شامل فيتنس ، بادي بيلدينگ ، بادي كلاسيك و … است. ورزش بدنسازی برای افرادی که دارای جثه و استخوان بندی درشت بوده(به ویژه آقایان) می باشد. اما ورزشکارانی كه از استخوان بندي درشتي برخوردار نيستند و هيكل و فرم جمع و جوري دارند ، رشته Fitness فیتنس براي آن ها گزینه مناسبی می باشد.

تناسب اندام و فیتنس بانوان

تفاوت بدنسازی و فیتنس چیست؟

بر خلاف اینکه هدف در بدنسازي حجيم ساختن بدن و افزایش حجم ماهیچه ها است، در فيتنس، هدف متناسب و خوش فرم نمودن بدن و اعضای آن است. در فیتنس نيازي به تمرين با وزنه(هالتر و دمبل) سنگين نيست. در حقیقت فیتنس بانوان آن دسته از رشته های ورزشی است که با ترکیب تمرینات هوازی و قدرتی، نیروی عمومی بدن را افزایش یافته و موجب فرم دهی عضلات بدن شده و بنابر این برای انجام آن نیاز به وزنه‌های سنگین نمی باشد. کار با وزنه(هالتر و دمبل) یکی از گزینه های سریع براي رسيدن به توده عضلاني و فرم دادن به ماهیچه های بدن است. در فیتنس سوزاندن چربي هاي اضافه Fat Burning نيز صورت مي گيرد. در بدنسازي اصولا دوره اي به اسم دوره حجم و افزايش وزن وجود دارد در حالي كه در فيتنس دليلي براي افزايش حجم و افزايش وزن وجود ندارد این ورزش به دليل ظرافت خود بيشتر مورد توجه بانوان است و بدنسازي مورد علاقه آقايان است. پس به طور خلاصه می‌توان گفت بزرگترین تفاوت فیتنس با بدنسازی Body Building در عضله سازی است. در واقع فیتنس به تقویت  و فرم دهی به عضلات و اعضای بدن و بدنسازی به حجیم کردن آن اهمیت می‌دهد.

مزیت فیتنس Fitness برای بانوان

انجام فعالیت های ورزشی فیتنس در بانوان، موجب زيبايي و تناسب اندام ایشان شده و در تقويت و درمان جسم، آرامش روان و روحیه، افزايش اعتماد به نفس می گردد. ورزش های فیتنس موجب تخليه انرژي گردیده و در پيشگيري از استرس و افسردگي در زندگي روزمره شده که در بعد اجتماعي تاثيرات فراواني بر زندگي اجتماعي بانوان دارد. فیتنس و تناسب اندام موجب برازنده شدن بانوان در اکثر لباس های رسمی است که بر تن می نمایند.

رشته های ورزشی زیبایی اندام و فیتنس بانوان

 • بدنسازی Body Building
 • تی آر ایکس TRX 
 • پیلاتس Pilates
 • فیتنس Fitness
 • ایروبیک Aerobic
 • یوگا Yoga
 • کراس فیت Cross Fit
 • اسپینینگ Spinning
 • باراسل Barre au sol
 • بادی پامپ Body Pump
 • زومبا Zumba
 • کاردیو Cardio
 • وزنه برداری
 • بادی اتک Body Attack
 • بادی وایو Body Vive
 • بادی جم Body Jam
 • فری رانینگ Free Running
 • تاباتا Tabata
 • فیوژن Fusion

کش ورزشی چیست؟

کش های ورزشی بدنسازی و فیتنس

کش های بدنسازی و فیتنسBody Building & Fitness Resistance Bands از ابزار و وسایل مورد استفاده برای تقویت عضلات، تمرین های استقامتی و فعالیت های قدرتی می باشند. برای تقویت و فرم دهی به بدن و عضلات روش های مختلفی مانند هالتر، دمبل و دستگاههای بدنسازی وجود دارد. یکی از روش های موثر برای تقویت و فرم دهی به عضلات استفاده از کش های ورزشی است. از خصوصیات کش های ورزشی و بدنسازی تحت کشش و تنش قرار دادن نواحی مختلف اعضای بدن و ماهیچه های مورد تمرین می باشد. کش های بدنسازی به عنوان ابزار های مکمل سایر وسایل و لوازم ورزشی در ورزش های بدنسازی، پیلاتس، ایروبیک، ورزش خانگی و همگانی پارک ها و ... است.

خصوصیات کش های فیتنس و بدنسازی

کش های بدن سازی و سایر ورزش های مشابه، فضای کم اشغال کرده و جابجایی و حمل و نقل آنها بسیار ساده و آسان بوده به نحوی که حتی هنگام پیک نیک، کمپینگ و سفر نیز می توان آنها را به همراه داشت و از ورزش روزانه غافل نبود. ضمنا کش های ورزشی قیمت های ارزان و مناسب نیز دارند که خرید آنها برای همگان، امکان پذیر ساخته است. کش های بدنسازی بصورت نوار یا طناب های کشسان و الاستیک بوده که بر حسب نوع کش ممکن است با دسته و یا بدون دسته باشند.

نواحی و ماهیچه های تحت تاثیر کش های بدنسازی

کش های بدنسازی و فیتنس برای قوی نمودن عضلات و ماهیچه های تمامی بدن قابل کاربرد می باشند. از عضلات بارز و تاثیر پذیرفته توسط این وسیله ورزشی، ماهیچه های بالاتنه همانند عضله های بازو، شانه و ... است. غیر از بحث تناسب اندام ورزشکاران رشته های بوکس، کشتی، رزمی و .. نیز می توانند از این کش های الاستیک استفاده نمایند. برای تقویت و فرم دهی به عضلات شکم و فیله می توان از کش های ۴ جهته نیز استفاده نمود.

اهمیت خرید کش های ورزشی

بی شک برای ورزشکاران حرفه ای و غیر حرفه ای و همینطور همه خانم ها و آقایان دارا بودن اندامی متناسب و خوش فرم اهمیت بالایی دارد. کش های ورزشی از گزینه های ارزان و کارا برای ایجاد دامنه حرکات بدنی بیشتر، انعطاف پذیری مطلوب می باشد. با کمک این کش های ورزشی بانوان و آقایان می توانند از چاقی جلوگیری نموده و به لاغری و فرم مطلوب رسید. ضمنا از کش های ورزشی می توان برای استفاده های طبی، فیزیوتراپی و .. به جهت ریکاوری نیز استفاده نمود.

فیلم آموزشی - کش های ورزشی و نحوه انتخاب آنها

فیلم آموزشی - ۱۰ دقیقه تمرین فول بادی با کش ورزشی برای خانه و باشگاه

فیلم آموزشی - 25 تمرین از بهترین حرکت های تی آر ایکس TRX