فیلتر


ست و آچار آلن

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۱۲ میلی متر AAL-058
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۱۲ میلی متر AAL-058
25,300 تومان
آچار آلن Allen Hex Wrench ابزار دستی ال شکل بوده که دارای سطح مقطع شش ضلعی است و برای باز و بسته کردن پیچ های آلنی به کار می رود. آچار آلن SIT اس آی تی ارائه شده به صورت تکی و با سایز معادل ۱۲ میلی متر می باشد.
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۱۰ میلی متر AAL-057
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۱۰ میلی متر AAL-057
19,900 تومان
آچار آلن Allen Hex Wrench ابزار دستی ال شکل بوده که دارای سطح مقطع شش ضلعی است و برای باز و بسته کردن پیچ های آلنی به کار می رود. آچار آلن SIT اس آی تی ارائه شده به صورت تکی و با سایز معادل ۱۰ میلی متر می باشد.
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۸ میلی متر AAL-056
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۸ میلی متر AAL-056
12,700 تومان
آچار آلن Allen Hex Wrench ابزار دستی ال شکل بوده که دارای سطح مقطع شش ضلعی است و برای باز و بسته کردن پیچ های آلنی به کار می رود. آچار آلن SIT اس آی تی ارائه شده به صورت تکی و با سایز معادل ۸ میلی متر می باشد.
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۶ میلی متر AAL-055
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۶ میلی متر AAL-055
6,500 تومان
آچار آلن Allen Hex Wrench ابزار دستی ال شکل بوده که دارای سطح مقطع شش ضلعی است و برای باز و بسته کردن پیچ های آلنی به کار می رود. آچار آلن SIT اس آی تی ارائه شده به صورت تکی و با سایز معادل ۶ میلی متر می باشد.
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۵ میلی متر AAL-054
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۵ میلی متر AAL-054
4,700 تومان
آچار آلن Allen Hex Wrench ابزار دستی ال شکل بوده که دارای سطح مقطع شش ضلعی است و برای باز و بسته کردن پیچ های آلنی به کار می رود. آچار آلن SIT اس آی تی ارائه شده به صورت تکی و با سایز معادل ۵ میلی متر می باشد.
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۴ میلی متر AAL-053
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۴ میلی متر AAL-053
4,000 تومان
آچار آلن Allen Hex Wrench ابزار دستی ال شکل بوده که دارای سطح مقطع شش ضلعی است و برای باز و بسته کردن پیچ های آلنی به کار می رود. آچار آلن SIT اس آی تی ارائه شده به صورت تکی و با سایز معادل ۴ میلی متر می باشد.
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۳ میلی متر AAL-052
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۳ میلی متر AAL-052
3,400 تومان
آچار آلن Allen Hex Wrench ابزار دستی ال شکل بوده که دارای سطح مقطع شش ضلعی است و برای باز و بسته کردن پیچ های آلنی به کار می رود. آچار آلن SIT اس آی تی ارائه شده به صورت تکی و با سایز معادل ۳ میلی متر می باشد.
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۲.۵ میلی متر AAL-051
آچار آلن تکی SIT اس آی تی سایز ۲.۵ میلی متر AAL-051
3,200 تومان
آچار آلن Allen Hex Wrench ابزار دستی ال شکل بوده که دارای سطح مقطع شش ضلعی است و برای باز و بسته کردن پیچ های آلنی به کار می رود. آچار آلن SIT اس آی تی ارائه شده به صورت تکی و با سایز معادل ۲.۵ میلی متر می باشد.
آلن ستاره‌ای مشکی بلند SKY اسکای AAL-001
آلن ستاره‌ای مشکی بلند SKY اسکای AAL-001
ــــــ ناموجود ــــــ
امروزه در بسیاری از لوازم خانگی بزرگ نظیر ماشین لباسشویی، ظرف شویی و حتی یخچالها از این پیچ ها استفاده می گردد. آلن ستاره‌ای مشکی بلند SKY اسکای، دارای کیفیت مناسب و با کاربردهای عمومی می باشد.
آلن ستاره‌ای سوئیچی AZD ای زد دی  AAL-002
آلن ستاره‌ای سوئیچی AZD ای زد دی AAL-002
ــــــ ناموجود ــــــ
آچار های آلن نوعی از ابزار بوده که برای باز کردن و بستن پیچ های آلن به کار می روند. آلن ستاره‌ ای سوئیچی AZD ای زد دی با کیفیت خوب دارای کاربردهای عمومی و صنعتی می باشد.
آچار آلن چاقویی Nova نووا AAL-008
آچار آلن چاقویی Nova نووا AAL-008
ــــــ ناموجود ــــــ
امروزه در بسیاری از لوازم خانگی بزرگ نظیر ماشین لباسشویی، ظرف شویی و حتی یخچالها از این پیچ های آلنی استفاده می گردد. آچار آلن چاقویی نوا Nova با کیفیت خوب دارای کاربردهای عمومی و صنعتی می باشد.
آلن چاقویی چینی کد: AAL-003
آلن چاقویی چینی کد: AAL-003
ــــــ ناموجود ــــــ
امروزه در بسیاری از لوازم خانگی بزرگ نظیر ماشین لباسشویی، ظرف شویی و حتی یخچالها از این پیچ های آلن استفاده می گردد. آچار آلن چاقویی چینی دارای کیفیت متوسط و با کاربرد عمومی می باشد.
1 2

آچار آلن Hex Wrench

آچار آلن Hex Wrench

آچار ها هم مانند بسیاری از ابزارهای دستی دیگر انواع  بسیار متنوع و مختلفی دارند. اندازه و ابعاد اختصاص‌ یافته برای طراحی و ساخت این ابزار هم دارای تنوع می باشد. کاربرد آچار ها معمولا برای باز و بسته کردن انواع پیچ‌ ها و مهره ها می باشد. آچارها در سایز های مختلف و مشخصی ساخته می‌شود. آچار رینگی، آچار تخت، آچار شلاقی، انبر کلاغی، آچار لوله گیر، آچار فرانسه و آچار بکس ازجمله‌ی گونه‌های مختلف آچار هستند.

آچار آلن در واقع آچاری هگزاگون است که به شکل نری ساخته شده و پیچ های آنها به شکل مادگی میباشد. نام آلن برگرفته از نام یک سیاست مدار آمریکایی به نام آلن کیز بوده که بر روی این آچار گذاشته شده است.

از کاربرد های مهم این آچار ها بیشتر بر روی خودرو و دستگاه های صنعتی می باشد. امروزه در بسیاری از لوازم خانگی بزرگ نظیر ماشین لباسشویی، ظرف شویی و حتی یخچالها از این پیچ ها استفاده می گردد.

آچارهای آلن معمولا در چهار شکل در بازار یافت میشوند: آلن چاقویی، آلن حلقه ای، آلن کمربندی و آلن پیچ گوشتی. تمامی این آچار های آلن در واقع به یک سایز و شکل هستند و اختلاف آنها در کاور و دسته های آنها می باشد.

آچار آلن Allen Wrench

فروشگاه اینترنتی ابزار و کالا ی ساختمان سیمرغ، تهیه و تامین کننده انواع ابزارآلات دستی، آچار، آچار فرانسه، آچار تخت، آچار رینگی، آچار آلن، آچار جغجغه، آچار بکس، آچار شلاقی و آچار لوله گیر از برند های مختلف می باشد. برند های موجود آچار آلن در بازار ابزارآلات تهران و ایران عبارتند از: مگا تولز، تاپیک، کنزاکس، نوا، رونیکس، اکتیو تولز، توسن، ویها، ورا، اسپرو، لیکوتا، صامو پرشین، نولان، هاردکس، ریما، میلان، واستر، جتک، کیکر لند، کرنک برادرز، استنلی، فورس، سفیر، فوکس، اکو، اینگکو، ام آر تی، ورتکس، فیکسنک، ام پی تی، پارتنر، اچ تی اینسترومنتس، ورک سایت، وینکس، سلتا، هافو، سوئیس تولز، تاپ تول، ولکتا، هانس تولز، پروسکیت، ایروین، تانوس، استارمکس، تی جی جی، پروتو، پروکسون، وی بی دبلیو، فایندر، اسکای، ای زد دی و دنفوس.

mega tools, topeak, kenzax, nova, ronix, active tools, tosan, wiha, wera, spero, licota, samo persian, nolan, hardex, rima, milan, vaster, jetech, kickerland, crank brothers, stanely, force, safir, fox, eko, ingco, mrt, stanely, vortex, fixtec, mpt, partner, ht instruments, worksite, winex, selta, hafu, swiss tools, toptul, vagta, hans tools, proskit, irwin, tanos, starmax, tjg, proto, proxxon, vbw, finder, sky, azd and denfos.