فیلتر
گاز انبر

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
گاز انبر آرماتوربندی کاپریول Kapriol سایز 9 اینچ AGA-003
گاز انبر آرماتوربندی کاپریول Kapriol سایز 9 اینچ AGA-003
ــــــ ناموجود ــــــ
گاز انبر یا انبر آرماتوربندی ابزار اتصال و پیوستگی مش های میلگردبوده که مناسب برای برش و خم کردن مفتول و آرماتور بندی در اجرای سازه های بتنی می باشد. گاز انبر کاپریول Kapriol ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیمرغ دارای جنس بدنه فولاد و سایز 9 اینچ است.
گاز انبر کاپریول Kapriol سایز ۱۰ اینچ AGA-003
گاز انبر کاپریول Kapriol سایز ۱۰ اینچ AGA-003
ــــــ ناموجود ــــــ
گاز انبر یا انبر آرماتور بندی ابزار متصل نمودن و ایجاد پیوستگی برای سیستم شبکه های میلگرد و مناسب برای برش و خم کردن مفتول و آرماتور بندی در اسکلت بتنی می باشد. گاز انبر کاپریول Kapriol دارای جنس بدنه فولاد کربنی و دسته های پلاستیکی می باشد.
گاز انبر آرماتوربندی Hamburg هامبورگ AGA-001
گاز انبر آرماتوربندی Hamburg هامبورگ AGA-001
ــــــ ناموجود ــــــ
گاز انبر از ابزار دستی پر کاربرد در صنعت ساختمان و همینطور کارگاه های نجاری و آهنگری می باشد. گاز انبر آرماتور بندی هامبورگ Hamburg دارای کیفیتی مناسب و کاربردهای عمومی در آرماتوربندی و ... است.
گاز انبر ۹ اینچ Atlas اطلس AGA-002
گاز انبر ۹ اینچ Atlas اطلس AGA-002
ــــــ ناموجود ــــــ
گاز انبر ۹ اینچ اطلس Atlas از ابزارهای دستی و ابزارآلات ساختمانی بوده که دارای کیفیت متوسط و کاربردهای عمومی آرماتوربندی، قالب بندی بتن، آهنگری، نجاری و ... می باشد. این گاز انبر ساخت کشور چین می باشد.

گاز انبر Rabbit Plier

از گاز انبر ها برای گرفتن یا نگهداری از یک قطعه یا بریدن جسمی استفاده می‌گردد. گاز انبر ها گونه ای از انبر ها می باشند که دو بازوی آنها درست در انتهایی‌ترین نقطه نوک آن به هم می‌رسند. بیشتر نیروی گاز انبر روی نوک آن تمرکز یافته و به همین دلیل فشار خیلی زیادی را  به جسم مورد نظر اعمال می نماید. نوک گاز انبر به دلیل شکل ویژه آن می تواند به سطح مورد نظر بسیار نزدیک بشود. این خاصیت باعث می شود وقتی قصد داشته باشیم اشیاء زائده مانندی، مثل میخ را که از یک سطح بیرون آمده، ببریم، بتوانیم این کار را از نزدیک‌ترین نقطه به سطح انجام بدهیم. گاز انبر ها بر حسب شکل و کاربرد می توانند انواع مختلفی داشته باشند از جمله گاز انبر های معمولی، گاز انبر های آرماتور بندی و سایر موارد.

فروشگاه اینترنتی ابزار و کالا ی سیمرغ، تامین و توزیع کننده انواع ابزار دستی، انبر، آچار فرانسه، انبر قفلی، انبر کلاغی، گاز انبر، انبر آرماتوربندی و گاز انبر سیم بکسل از برند های کاپریول، نوا، رونیکس، ایران پتک، سیلور، استنلی، هوفر، اطلس، کنزاکس، تاپ تولز، وینکس، هامبورگ، کنیپکس، اکو، واستر و ... با قیمت بسیار مناسب می باشد.