فیلترآچار تخت و رینگی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
ست ۸ عددی آچار یک سر تخت Hamburg هامبورگ AAC-012
ست ۸ عددی آچار یک سر تخت Hamburg هامبورگ AAC-012
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
آچار های تخت، رینگی و ترکیبی از ابزار های دستی بسیار پر کاربرد در خودرو و صنعت می باشند. ست آچار یک سر تخت ۸ عددی Hamburg هامبورگ ارائه شده دارای کیفیتی مناسب و قیمتی اقتصادی برای مصرف کننده می باشد.
آچار 8 عددی پلکانی 0808 یکسر تخت AAC-006
آچار 8 عددی پلکانی 0808 یکسر تخت AAC-006
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
امروزه استفاده از مجموعه ابزار و لوازم فنی چند کاره بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. آچار 8 عددی پله ای نیز از این دست ابزار می باشد. آچار 8 عددی پلکانی 0808 شامل مجموعه آچار ی دارای کاربردهای عمومی و با کیفیت متوسط است. این ست آچار ساخت کشور چین می باشد.
ست آچار یک سر تخت و یک سر رینگی دیاموند ۸ عددی AAC-002
ست آچار یک سر تخت و یک سر رینگی دیاموند ۸ عددی AAC-002
ــــــ ناموجود ــــــ
امروزه طراحی و تولید و به کارگیری از مجموعه ابزار رواج بیشتری پیدا کرده است. آچار یک سر تخت و یک سر رینگی ۸ عددی با برند دیاموند Diamond با قیمتی بسیار مناسب دارای قابلیت کاربرد عمومی و خانگی را دارد.
ست آچار دو سر تخت دیاموند 8 عددی  AAC-001
ست آچار دو سر تخت دیاموند 8 عددی AAC-001
ــــــ ناموجود ــــــ
امروزه طراحی و تولید و به کارگیری از مجموعه ابزار رواج بیشتری پیدا کرده است. آچار دو سر تخت ۸ عددی با برند دیاموند Diamond با قیمتی بسیار مناسب دارای قابلیت کاربرد عمومی و خانگی را دارد.

آچار تخت و آچار رینگی

آچار تخت

آچار تخت نوعی از آچار های یک تکه‌ است که دهانه آن به شکل u است و ممکن است یک سر یا هر دو سر آن دهانه پیچ خور داشته باشد.

آچار رینگ

آچار رینگ نوعی از آچار های یک تکه است و شبیه آچار‌ تخت می باشد. تفاوت آچار رینگی با آچار تخت اینست که انتهای آن به جای  U شکل، به شکل یک حلقه بسته است که پیچ داخل آن میشود.

آچار‌ ترکیبی تخت و رینگ

آچار‌ ترکیبی تخت و رینگ ترکیبی از دو مدل آچار رینگ و آچار تخت است. یعنی یک سر آن تخت و سر دیگر رینگ قرار گرفته است.

فروشگاه اینترنتی ابزار و کالای سیمرغ، تامین و توزیع کننده انواع آچار های تخت و رینگی از برند های بی اس، دیاموند، تیتان، کپ، تک تول، پارس و ... با قیمت بسیار مناسب می باشد.